REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Idziesz dziś odebrać przesyłkę OLX? Przeczytaj to, żeby nie narobić sobie kłopotów

Jeśli oczekujesz dzisiaj na przesyłkę z OLX, to zaopatrz się w aplikację mobilną OLX na Androida lub otwórz serwis na komputerze. Bowiem serwis ma problemy, które w najlepszym wypadku mogą napsuć ci krwi z odbieraniem przesyłki. W najgorszym mogłyby zostać wykorzystane przez oszustów.

13.12.2023
12:57
Idziesz dziś odebrać przesyłkę OLX? Przeczytaj to, żeby nie narobić sobie kłopotów
REKLAMA

W środę 13 grudnia OLX poprzez komunikaty Centrum Pomocy oraz powiadomienia w aplikacji poinformował o występującym problemie z potwierdzeniem sprzedaży z Przesyłką OLX.

REKLAMA

OLX z problemami potwierdzenia odbioru przesyłek

Mowa tu konkretnie o potwierdzeniu, jakie osoba kupująca musi kliknąć (lub dotknąć na telefonie) po otrzymaniu i otwarciu przesyłki od osoby sprzedającej przedmiot poprzez Przesyłkę OLX. Jak informuje OLX trwa właśnie usterka związana z owym potwierdzeniem - nie działa ono w aplikacji OLX na iOS (iPhone) oraz w przeglądarce internetowej zarówno na iOS, jak i na Androidzie.

Jeżeli masz dziś lub jutro odebrać paczkę wysłaną Przesyłką OLX, serwis zaleca skorzystanie z aplikacji mobilnej na system Android lub pełnej wersji serwisu na laptopie lub komputerze.

OLX nie podało przyczyny ani przewidywanej daty naprawienia usterki, a jedynie informację o "trwających pracach" mających na celu przywrócenie poprawnego działania potwierdzania odbioru.

Jednocześnie warto przypomnieć, że odbioru przesyłek na OLX oraz przekazów pieniężnych nie dokonuje się poprzez linki, które sprzedający lub rzekoma "obsługa OLX" wysyła w wiadomościach do użytkowników, lub wiadomościach prywatnych na Facebooku czy na Whatsappie. Wszelkie tego typu wiadomości to próby oszustwa mające na celu wyłudzić dane lub zainfekować urządzenie użytkownika złośliwym oprogramowaniem

REKLAMA

Może zainteresować cię także:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA