REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Spóźniłeś się z prezentami? Masz szczęście, bo największa platforma w Polsce dostarczy je przed wigilią

Grudzień to czas szalonych wydatków i nerwowego oczekiwania na dostawę prezentów. Jeżeli się z nimi spóźniłeś, to masz ostatnią szansę na kupno miłych upominków dla bliskich, albo dla siebie.

20.12.2023
10:19
Spóźniłeś się z prezentami? Masz szczęście, bo największa platforma w Polsce dostarczy je przed wigilią
REKLAMA

W tym roku miałem ambitny plan, żeby wszystkie prezenty kupić na początku grudnia, żeby nie stresować się tym, czy dojdą przed świętami. Robiłem wszystko, żeby go zrealizować, miałem wszystko pod kontrolą, czułem się panem i władcą logistyki w Polsce. Miało być idealnie, kurier za kurierem, paczkomat za paczkomatem. Mrugnąłem dwa razy i jest 20 grudnia, a ja nerwowo odświeżam aplikację, żeby sprawdzić czy sklep nadał moje paczki i czy zdążą dojść do piątku.

REKLAMA

Gdy jedna z moich paczek leżała bezsensownie 4 dni na magazynie, to wisiałem na infolinii firmy przewozowej od rana do wieczora, licząc na to, że ktoś mi ją łaskawie doręczy, ale to był jedyny przypadek, kiedy mogłem winić kogoś innego niż samego siebie. Nie wiem jak doszło do tego, że moja mistrzowsko przygotowana strategia zawiodła, bo, starałem się jak nigdy, a teraz nerwowo obgryzam paznokcie. Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji, to mam dla was dobrą wiadomość. Nie jesteście sami, a niektórzy wiedzą o waszej beznadziejnej sytuacji.

Więcej o dostawach, kurierach i innych magicznych rzeczach z zakresu logistyki przeczytacie w:

Allegro daje szansę spóźnialskim

Dyrektor komunikacji grupy Allegro podzielił się na portalu X (kiedyś Twitter) wspaniałą nowiną.

REKLAMA

Zakupy świąteczne zrobione w sklepie Allegro w piątek zostaną dostarczone przez InPost w sobotę 23 grudnia, czyli dzień przed Wigilią. To świetna wiadomość dla takich ludzi jak ja, ale podobnie jak dyrektor Gruszka sugeruję, żeby nie czekać do piątku, tylko zrobić je jeszcze dzisiaj, wtedy unikniecie niepotrzebnych stresów. Po co psuć świąteczną atmosferę nerwowym sprawdzaniem aplikacji InPostu?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA