REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Redmi Watch 4 to nowy zegarek Xiaomi. Jest tani i dobry

Xiaomi sypnęło dziś nowościami i pokazało kilka ciekawych sprzętów. Jednym z nich jest Redmi Watch 4, który jest tanim i dobrym inteligentnym zegarkiem. Wygląda ładnie i oferuje niezłe możliwości.

29.11.2023
20:19
Redmi Watch 4 to nowy zegarek Xiaomi. Jest tani i dobry
REKLAMA

Inteligentne zegarki to przydatne urządzenia, które mają na celu uzupełnić możliwości smartfona. Wydając większą kwotę, dostaniemy sprzęt umożliwiający realizowanie połączeń, płacenie w sklepie, odpowiadanie na wiadomości). Za niższą cenę jesteśmy w stanie kupić coś, co dobrze wygląda i zapewni kilka dodatkowych funkcji. Przykładem jest nowy Redmi Watch 4.

REKLAMA

Redmi Watch 4 to nowy zegarek Xiaomi. Jest tani i to jego największa zaleta

Xiaomi Redmi Watch 4 ma na pokładzie wszystko, czego będziemy oczekiwać od inteligentnego zegarka z niższej półki cenowej. Producent wrzucił do niego duży 1,97-calowy kwadratowy ekran AMOLED pracujący w rozdzielczości 390 × 450 pikseli, któremu nie brakuje funkcji Always on display, czyli ciągłego wyświetlania treści na ekranie. Jeśli chodzi o jego jasność, to nawet w bardziej intensywnym słońcu będzie czytelny – oferuje bowiem 600 nitów.

Sprzęt działa na autorskim systemie HyperOS dostosowanym pod zegarki, który zapewnia szeroką możliwość personalizacji za sprawą 200 dostępnych tarcz. Oprogramowaniu zostało wyposażone w 150 trybów sportowych z dodatkowym trenerem głosowym. Redmi Watch 4 ma też szereg czujników sprawdzających stan naszego organizmu – m.in. czujnik tętna, natlenienia krwi, stresu, ale producent nie zapomniał o treningach oddechowych oraz możliwości śledzenia cyklu menstruacyjnego.

Zegarek Redmi Watch 4 został wyposażony w system GPS oraz łączność Bluetooth 5.3 i NFC. Całość zasila akumulator o pojemności 470 mAh, który pozwoli urządzeniu działać nawet przez 30 dni w trybie oszczędzenia energii, natomiast przy aktywowanej funkcji zawsze na ekranie, będzie można oczekiwać maksymalnie 10 dni pracy, co jest dobrym wynikiem. Urządzenie jest wodoszczelne, co potwierdza norma 5ATM.

Sprzęt nie należy do tych najdroższych. Trafił już do sprzedaży w Chinach w cenie 500 juanów (ok. 280 zł). Gdy trafi do Polski, co jest bardzo prawdopodobne, patrząc na to, że Redmi Watch 3 jest u nas dostępny, powinniśmy oczekiwać kwoty rzędu 450 zł. Za tyle sprzedawany był na start model Redmi Watch 3. Debiut nowego modelu w kraju nad Wisłą to najpewniej kwestia kilku miesięcy.

REKLAMA

Więcej o inteligentnych zegarkach możesz przeczytać na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA