REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Moje dziecko sprzedałoby mnie za taką konsolę, a ma dopiero trzy lata

Właśnie zobaczyłem spełnienie marzeń mojego najmłodszego dziecka, a i starsze nie pogardziłoby takim prezentem pod choinkę. Xbox z okazji wydania gry komputerowej dziejącej się w świecie Bluey wypuścił specjalną wersję konsoli. Jestem zachwycony.

20.11.2023
13:55
bluey xbox series x
REKLAMA

Edycje specjalne konsol są z nami od wielu lat. Niedawno świat zachwycał się PlayStation 5 w edycji Spiderman, czy Xboxem Series S w wersji Stranger Things. Do tej pory uważałem, że może są ładne, ale trochę szkoda na to wydawać pieniądze, zwłaszcza że np. Microsoft oferuje w swoim sklepie różne naklejki, które odmieniają wygląd konsoli. I tak sobie tkwiłem w swoim przekonaniu, aż w serwisie X (dawny Twitter) zobaczyłem konsolę, która wpadła mi w oko.

REKLAMA

Microsoft rozdaje konsolę Xbox Series X z Bluey

Ludziom bez dzieci ta nazwa może nic nie mówić, ale zaręczam, że to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych bajek, jakie mogą oglądać najmłodsi. Opowiada o perypetiach Bluey i jej rodziny, ale to nie jest infantylna bajka jak Psi Patrol, którego nie znoszę. Bluey to bajka, która stara się czegoś nauczyć dzieci w zabawny sposób. Nawet dorośli znajdą w niej coś dla siebie, bo twórcy raz po raz puszczają oczko do dorosłego widza.

Z okazji premiery gry dziejącej się w świecie Bluey Microsoft postanowił wypuścić specjalną edycję konsoli Xbox Series X, ale nie da się jej kupić, trzeba ją wygrać.

Mówcie co chcecie, ale konsola i dołączony do niej pad wyglądają epicko. Śmiem twierdzić, że to najlepsza specjalna edycja Xboxa w historii. A jakie są zasady?

Trzeba polubić główny profil Xbox i podać dalej powyższy wpis ze specjalnym hasztagiem oraz mieszkać w państwie, w którym oferowane są usługi Xbox. Od razu powiem, że Polska znajduje się na liście. Kolejnym warunkiem jest ukończenie 18 lat. Po wykonaniu tych czynności jest się uprawnionym do wzięcia udziału w losowaniu, które odbędzie się w grudniu. Jeżeli los się do was uśmiechnie, to będziecie w święta mogli zagrać na tej wspaniałej konsoli.

Hej Microsoft, a nie możecie wprowadzić tej edycji do sklepu?

Nie kłamałem w tytule. Moje dzieci byłyby zachwycone konsolą, a ja znalazłbym racjonalny powód do przejścia z Xboxa Series S na Xboxa Series X. Powiedziałbym: kochanie, to dla naszych dzieci, będą zachwycone. A jak pójdą spać, to odpaliłbym sobie Alan Wake 2, czyli grę dla dorosłych. To jak, Microsoft, dogadamy się?

REKLAMA

Więcej o specjalnych wersjach konsol pisaliśmy w:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA