1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Pojawił się nowy gracz na rynku hostingu. Chcą zawojować rynek połączeniem z AI

Lokowanie produktu: WeNet

Bycie przedsiębiorcą nie jest łatwe, ale obecne czasy oferują szereg rozwiązań, które pomagają w tym wyzwaniu. Aby zaistnieć na rynku, będzie nam potrzebna odpowiednia strona internetowa, która musi zachęcić potencjalnych klientów nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także sprawnym i szybkim działaniem. Na rynku pojawił się właśnie nowy gracz, który ma zainteresowanym zaoferować "coś zupełnie przełomowego i zaskakującego".

10.11.2023
20:15
Pojawił się nowy gracz na rynku hostingu. Chcą zawojować rynek połączeniem z AI

WeNet uruchomiło zupełnie nową platformę hostingową, która ma pomóc przedsiębiorcom w Polsce. Firma postawiła sobie bardzo ambitny cel - planuje konkurować z największymi dostawcami oferującymi usługi hostingowe. 3hosting.pl jest wynikiem planów biznesowych, a także chęci WeNet do tworzenia i wdrażania jak najlepszych technologii, które przydadzą się mniejszym i średnim przedsiębiorstwom.

WeNet uruchomiło nową platformę dla małych i średnich przedsiębiorców. Wspieraną AI

Platforma 3hosting.pl została uruchomiona 10 października i została stworzona ze względu na zapotrzebowanie na naszym rynku. Jest to hosting, który ma zapewnić to, czego oczekują przedsiębiorcy od swoich stron internetowych - stabilność, wydajność i wsparcie na wysokim poziomie. WeNet wykorzystało tu łatwe do użycia narzędzia analityczne, które są oparte na popularnej ostatnimi czasy sztucznej inteligencji.

Zdecydowaliśmy się wejść na rynek z produktem 3hosting, ponieważ dostrzegamy unikalne potrzeby użytkowników usług hostingowych i chcemy dostarczyć rozwiązania satysfakcjonujące aktualny rynek. Tym samym chcemy rzucić rękawice aktualnym liderom usług hostingowych.

Marcin Durzyński, Wiceprezes Zarządu WeNet.

Platforma 3hosting.pl, poza wysoką wydajnością oraz niezbędnymi narzędziami analitycznymi, które są kluczowe w prowadzaniu biznesu bazującego na stronie internetowej, ma zapewnić intuicyjne, łatwe dla każdego narzędzia do zarządzania usługami. WeNet deklaruje, że wykorzystanie ich usług gwarantuje niezwykle istotne dla małych i średnich przedsiębiorstw obniżenie kosztów.

Usługa 3hosting.pl ma również zaoferować świetny stosunek parametrów usługi do ceny - klient może sobie dostosować parametry do własnych potrzeb. Ponadto ceny odnawiania domen (z którymi będzie kojarzona nasza marka) również mają być atrakcyjne, a do tego wszystkiego dochodzą także korzystne prowizje za polecenie usług WeNet i współpracę partnerską.

3hosting.pl to redefiniowanie hostingu na nowo. Prócz wielu innowacji, wprowadzamy bardzo atrakcyjną ofertę i oferujemy darmowe przenosiny poczty e-mail oraz stron WWW od obecnych dostawców. W tym projekcie kładziemy nacisk na stworzenie możliwie najlepszego środowiska do współpracy dla freelancerów, agencji i firm, które posiadają strony internetowe swoich biznesów. Naszym celem jest dotarcie do nowych firm, ale również i przede wszystkim zdobycie zaufania tych przedsiębiorców, którzy mają już doświadczenia w tym zakresie. Zaproponujemy im coś zupełnie przełomowego i zaskakującego.

– dodaje Marcin Durzyński.

Platforma hostingowa WeNet działa już od niemalże miesiąca - rękawica została więc już rzucona konkurencji, która od dawna ma mocną pozycję na rynku usług hostingowych. Atrakcyjne ceny, niezawodne działanie, czy szereg przydatnych narzędzi i rozwiązań może sprawić, że ugruntowane podmioty serwujące podobne usługi będą musiały dostosować się do warunków, jakie stawia 3hosting.pl.

Lokowanie produktu: WeNet
Najnowsze