REKLAMA

Apple Watch może dostać wygodną opaskę. Taką, która nie spadnie ci szybko z ręki

Apple Watch Series 9 może dostać coś nowego: magnetyczną opaskę, która może być tańszym (lub wygodniejszym) odpowiednikiem skórzanej opcji. Idealne rozwiązanie dla osób, które mają dosyć rzepów?

14.08.2023 03.37
Apple Watch Series 8 45 mm
REKLAMA

Co potrafi zepsuć lub być wartością dodaną zegarka? Nieważne, jak cudowny może być zegarek sam w sobie. Jeżeli tylko opaska w jakiś sposób nam przeszkadza, to i całe zadowolenie ze sprzętu spada na łeb na szyję.

A nie brakowało wam jakiejś opaski materiałowej w smartzegarku od Apple, która nie będzie oparta na rzepach, tylko może na klamrze - ale magnetycznej?

REKLAMA

Przeciek nowej opaski do Apple Watch Series 9

Apple może szykować się do wprowadzenia na rynek nowej opaski do Apple Watch Series 9 - ujawnił entuzjasta marki znany jako Kosutami. Ten (pasek oczywiście) ma być wykonany z tkaniny i będzie posiadał magnetyczną sprzączkę, podobnie jak istniejący skórzany pasek z "klamrą nowoczesną".

 class="wp-image-3976391"
Źródło: Apple

Według leakera, nowa opaska zadebiutuje razem z nowymi modelami zegarków Apple Watch Series 9.

Chociaż szczegóły podane przez Kosutami sugerują, że pasek jest prawdopodobnie przeznaczony dla zegarka Apple Watch Series 9, a nie AW Ultra 2. Cena opaski ma wynieść 549 złotych, co odpowiada plecionej opasce Solo.

 class="wp-image-3976382"

Czy to będzie największa nowość w AW9?

REKLAMA

Z zewnątrz? Na to wygląda. Ze wcześniejszych doniesień przewidujemy, że Series 9 dostanie sporą aktualizację we wnętrzu, gdzie może zagościć czip S9, który jest oparty na iPhone’owskim czipie A15 Bionic.

A poza tym, fani zegarków od Apple będą musieli się cieszyć małymi rzeczami. Lub też nadchodzącym Apple Watch Ultra 2, bo ten może być lżejszy od swojego pierwowzoru. Och, wiem: kolejne ogromne zmiany.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA