REKLAMA

Jeśli chcesz kupić PlayStation 5, to teraz jest świetna okazja. Konsola z napędem w dobrej cenie

Właśnie wystartowała letnia wyprzedaż Sony Polska, podczas której konsola PlayStation 5 została przeceniona o kilkaset złotych. Wersja z napędem kosztuje niemal tyle, ile trzeba zapłacić za mniej zaawansowany wariant digital.

25.07.2023 15.13
Jeśli chcesz kupić PlayStation 5, to teraz jest świetna okazja. Konsola z napędem w dobrej cenie
REKLAMA

Jakiś czas temu Sony postanowiło podwyższyć ceny konsoli PlayStation 5. Było to pod koniec wakacji w ubiegłym roku. Podwyżka wyniosła 10 proc., czyli ok. 230 zł. Jednak jak się okazuje, po niecałym roku japoński gigant technologiczny postanowił wrócić do niższej kwoty (oczywiście czasowo).

REKLAMA

Letnia wyprzedaż konsoli PlayStation 5. Ale tylko przez dwa tygodnie

Od dziś aż przez następne dwa tygodnie - do 7 sierpnia - będzie można oszczędzić trochę pieniędzy na przy PlayStation 5 w wersji z napędem. Standardowa cena konsoli to ok. 2700 zł, natomiast w ramach letniej wyprzedaży będzie można nabyć sprzęt ponad 10 proc. taniej, w kwocie 2379 zł.

Oczywiście mówimy o wersji z napędem bez dodatkowych gier i padów. Cena wydaje się o tyle atrakcyjna, że jest niemal identyczna, co cena PlayStation 5 w wersji digital, czyli bez napędu na płyty z grami, za którą trzeba zapłacić ok. 2349 zł. Mówimy zatem o różnicy na poziomie 30 zł.

REKLAMA

Niższa cena wydaje się naprawdę dobra, ponieważ w tym roku wychodzi kilka ciekawych tytułów - m.in. ekskluzywny Marvel’s Spider-Man 2 oraz Assassin’s Creed Mirage czy Alan Wake 2. Za kwotę obniżki będzie można później kupić jedną z tych gier. 

PlayStation 5 w promocji możemy dostać w popularnych sklepach z elektroniką w Polsce - m.in. w Media Expert, Euro RTV AGD (nawet w niższej cenie, bo 2349 zł), Media Markt, Neonet, czy x-kom. Warto się jednak pospieszyć, bo cena obowiązuje w określonym czasie albo do wyczerpania zapasów. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA