REKLAMA

Masz konto w jednym z tych trzech banków? W weekend będziesz miał problem z płatnościami online

W ten weekend trzy banki będą przeprowadzały prace techniczne, przez które klienci spotkają trudności w płatnościach online. Nie będzie możliwości zalogowania się do bankowości mobilnej.

21.07.2023 17.54
Masz konto w jednym z tych trzech banków? W weekend będziesz miał problem z płatnościami online
REKLAMA

Jak co tydzień serwujemy zestawienie polskich banków, które mają zaplanowane modernizacje systemów, co jest równoznaczne z utrudnieniem dostępu do usług. Te najczęściej są przeprowadzane nocami w sobotę i niedzielę. W ubiegłym tygodniu klienci mBanku nie mogli zapłacić kartą - ani na miejscu, ani w sieci. Tym razem obejdzie się bez większych problemów.

REKLAMA

Klienci trzech banków spotkają problem z płatnościami online

Jak informuje Credit Agricole, w ten weekend w nocy z soboty na niedzielę (22-23 lipca) od godziny 23:00 do 9:00 będzie przerwa w dostępie usług. Przez co klienci nie skorzystają z aplikacji mobilnej oraz strony internetowej CA24 eBank, a także nie wykonają przelewu online oraz nie zapłacą BLIK-iem.

Nest Bank natomiast w sobotę 22 lipca od godziny 0:30 do 7:00 również całkowicie wyłączą dostęp do aplikacji i bankowości internetowej, przez co klienci będą pozbawieni płatności BLIK oraz Visa Mobile, nie potwierdzą też płatności za zakupy kartą oraz nie zapłacą w sklepie internetowym przy pomocy linka do płatności. 

REKLAMA

Ostatnim z trójki jest Bank Pekao SA, który zaplanował prace serwisowe na noc z piątku na sobotę (21-22 lipca) od godziny 23:30 do 6:00. W tym czasie klienci nie uzyskają dostępu do aplikacji PeoPay, serwisu Pekao24. Karty i bankomaty na miejscu dla wszystkich trzech banków będą działać bez większego problemu, natomiast płatności elektroniczne już niekoniecznie.

Zaleca się wykonanie wszelkich zaplanowanych operacji (w tym przelewów) odpowiednio wcześniej.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA