REKLAMA

Jak sprzedawać na Vinted? Prosto, szybko i wygodnie

Vinted to sprzedażowa platforma internetowa dla osób prywatnych, wyspecjalizowana głównie w odzieży, chociaż znajdziesz tam również inne rzeczy. Nie mieścisz się w spodnie? Tego swetra więcej nie założysz? Chciałbyś się pozbyć starych rzeczy z szafy? Zobacz jak sprzedawać na Vinted.

23.07.2023 18.22
vinted
REKLAMA

Vinted jest popularnym serwisem, za pomocą każdy może sprzedawać swoje używane rzeczy. W odróżnieniu choćby od OLX, na Vinted sprzedaje się i wymienia głównie odzież, ale znajdziesz tam również pościel, firanki, akcesoria zwierzęce, wózki i meble dziecięce czy ozdoby do domu. Znalazło się tam miejsce nawet na rozrywkę i elektronikę.

Ostatnie dostępne dane mówią, że z Vinted korzysta prawie 7 milionów Polaków, więc popularność tej platformy w Polsce jest naprawdę duża.

REKLAMA

Nie sądzisz, że nadeszła pora by pozbyć się nieużywanych lumpów i rzeczy, które zalegają ci w szafach? Zobacz jak prosta jest sprzedaż za pomocą Vinted.

Jak sprzedawać na Vinted?

Na początek pobierz aplikację z Google Play lub AppStore. Jeśli nie masz konta, po uruchomieniu musisz kliknąć na opcję Dołącz do Vinted.

 class="wp-image-3928223"

Możesz założyć konto za pomocą maila, bądź skorzystać z logowania do Facebooka lub Google.

Potem musisz nazwać swoje konto, zaznaczyć co cię interesuje, ustalić preferencje prywatności i zweryfikować konto za pomocą kodu wysłanego na maila.

 class="wp-image-3928229"

W tej chwili jesteś już gotowy na wystawianie swoich rzeczy - możesz strzelić fotki pierwszego przedmiotu na sprzedaż i kliknąć opcję Wystaw przedmiot.

 class="wp-image-3928235"

Dodaj zdjęcie, nazwij przedmiot i określ jego parametry - kategorię, rozmiar, stan, czy tworzywo. Oczywiście musisz podać cenę i rozmiar przesyłki. Gdy wszystko jest gotowe kliknij opcję Dodaj.

 class="wp-image-3928295"

Gratulacje, właśnie wystawiłaś/wystawiłeś swój pierwszy przedmiot na Vinted. Teraz jedynie musisz czekać na oferty oraz skonfigurować swój portfel. Wszystkie niezbędne opcje znajdziesz w ustawieniach.

Gdy uda ci się sprzedać przedmiot, po prostu go spakuj, wydrukuj przygotowaną wcześniej etykietę i wyślij w ciągu 5 dni. Pieniądze otrzymasz, gdy kupujący potwierdzi, że wszystko jest w porządku. Vinted nie pobiera opłat od sprzedaży (za wyjątkiem dodatkowych opcji, np. podbijających oglądalność ogłoszenia).

REKLAMA

Czytaj też:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA