REKLAMA

Nowe iPhone’y w nowych kolorach. Powróci ulubieniec wielu

Premiera iPhone'a 15 zbliża się wielkimi krokami, a pytanie o kolory, które pojawią się w nowym urządzeniu, budzi zainteresowanie. Plotki sugerują, że już znamy odpowiedź na to zagadkowe pytanie. Według przecieku, iPhone 15 otrzyma jedną zupełnie nową barwę obudowy, a także powróci ulubiony kolor z wcześniejszych modeli.

05.07.2023 19.06
iPhone 15, kolory
REKLAMA

Według doniesień najważniejszą nowością w iPhone'ie 15 z 2023 roku będzie port USB-C, który zastąpi znanego i ukochanego (przez kogoś) Lightninga. To oznacza, że nie będziemy już musieli martwić się, czy mamy przy sobie odpowiedni kabel do ładowania telefonu. Ale czy to wszystko?

REKLAMA

Okazuje się, że nie. Możemy spodziewać się czegoś, co dla niektórych może być nawet ważniejsze niż sam port, który przyciąga uwagę jedynie entuzjastów.

iPhone 15: dwa nowe kolory. Powrót ulubieńca?

Od pewnego czasu krążą plotki, że nowy iPhone 15 Pro otrzyma intensywnie czerwony kolor. Ale jak to będzie wyglądać dla pozostałych modeli w gamie Apple?

Najnowsze przecieki potwierdzają, że zarówno iPhone 15 Pro, jak i iPhone 15 Pro Max, będą dostępne w ekskluzywnym karmazynowym odcieniu. Ale to jeszcze nie wszystko.

Według informacji z chińskiego serwisu Weibo, które zostały zauważone przez portal 9to5Mac, zwykły iPhone 15 również otrzyma nowy kolor. Będzie to kontynuacja ulubionego odcienia niektórych użytkowników, czyli zieleń, podobna do tej, którą znaliśmy z modeli iPhone 11 i 12. Mowa tutaj o kolorze zbliżonym do mięty:

iPhone 12, kolor zielony
Źródło: Apple

Przeczytaj także:

Przeciek z Weibo, pochodzący od osoby, która trafnie przewidziała większy moduł kamery i kolor fioletowy w iPhone'ie 14 Pro, potwierdza również pojawienie się karmazynowego iPhone'a 15 Pro i 15 Pro Max.

Jak będą wyglądały nowe kolory iPhone'ów?

Ian Zelbo, znany z tworzenia świetnych renderów (takich jak trafny render Vision Pro przed oficjalnym ogłoszeniem), przedstawił nam wizualizacje nowych kolorów iPhone'ów 15 i 15 Pro:

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA