REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Virgin Mobile odświeża ofertę abonamentów. Jest naprawdę dużo i tanio

Virgin Mobile postanowił nieco uprościć dotychczasową ofertę abonamentów. Dostępne są trzy pakiety, za które nie zapłacimy kokosów. To całkiem dobry sposób na uzyskanie masy internetu za nieduże pieniądze.

07.06.2023
19:01
Awaria Virgin Mobile. Nie działa internet i SMS-y
REKLAMA

Zmianie w ofercie marki Virgin Mobile uległa przede wszystkim najtańsza opcja, która jest parę złotych droższa, ale zapewnia więcej „bazowego” internetu. Do droższych abonamentów można też dobierać kolejne numery, oszczędzając gotówkę.

REKLAMA

Virgin Mobile ma nową ofertę abonamentów. Do wyboru trzy plany

Na stronie internetowej Virgin Mobile pojawiła się odświeżona oferta abonamentów. Jak wcześniej mamy do czynienia z trzema planami, lecz najtańszy „S” został nieco zmodyfikowany. Wciąż jest na czas nieokreślony, a koszt jego aktywacji to 30 zł, jednak miesięcznie po rabatach za e-fakturę i zgody marketingowe zapłacimy 20 zł.

A za tę kwotę dostajemy 20 GB internetu i 3,84 GB roamingu w Unii Europejskiej. Dotychczas ten kosztował 15 zł, lecz w tej kwocie dostawaliśmy 15 GB internetu z możliwością dokupienia dodatkowego gigabajta za złotówkę - trzeba było to robić osobno. Teraz płacimy trochę więcej, lecz nie ma potrzeby dokupowania.

REKLAMA

Dodatkowo mamy plany M za 30 zł na miesiąc i L 40 zł na miesiąc (po rabatach), które oferują nam odpowiednio 40 i 60 GB internetu. Do tego w ofercie możemy dobrać kolejne numery - każdy 10 złotych taniej od podstawowego pakietu. Biorąc dwa numery w pakiecie M, zapłacimy 50 złotych na miesiąc i każdy dostanie 40 GB internetu, co wydaje się dobrą opcją. Warianty M i L są jednak na czas określony - 24 miesiące i nie mają opłaty aktywacyjnej.

W ramach wszystkich trzech pakietów poza określonymi wartościami internetu dostajemy rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu.  

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA