REKLAMA

Vectra ma fajną ofertę. Dużo internetu w niskiej cenie

Vectra w czerwcu uruchomiła promocję, w ramach której możemy zyskać naprawdę dużo gigabajtów internetu. Wybierając ofertę abonamentu za 20 złotych na miesiąc, dostaniemy bowiem 30 GB danych - nawet z obsługą 5G. Ta potrwa tylko do końca tego miesiąca, a więc trzeba się pospieszyć.

15.06.2023 17.27
internet-stacjonarny-vectra-1-2-gbps-gigabit-modem wi-fi 6
REKLAMA

Operatorzy komórkowi ostatnio nas zalewają promocjami i udogodnieniami, które mają na celu zachęcić klientów do przejścia na ich stronę. Vectra też często oferuje różne promocje - np. 10 GB za 15 złotych, ale teraz jest nieco drożej, ale znacznie lepiej. 

REKLAMA

Vectra kusi promocją. Ale trzeba się pospieszyć

Na oficjalnej stronie Vectry w zakładce „Telefonia komórkowa” dostępne są wszystkie pakiety abonamentowe oferowane przez operatora. Do dyspozycji mamy trzy - podstawowy bezlimit z 10 GB za 20 zł na 24 miesiące (z tym że pierwsze trzy miesiące są za złotówkę) oraz bezlimit 60 GB za 40 zł, gdzie sprawa z pierwszymi miesiącami wygląda podobnie. 

Najciekawsza jest jednak oferta, która wystartowała końcem maja - Bezlimit 30 GB zapewniająca 30 GB internetu za 20 zł na miesiąc i to w umowie bez okresu zobowiązania. A więc będziemy mogli zrezygnować z oferty kiedy tylko chcemy. W ramach pakietu poza internetem mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej. Jednak warto zaznaczyć, że Vectra może podnieść cenę abonamentu.

REKLAMA

Dodatkowo wybierając ofertę jesteśmy w stanie obsłużyć sieć 5G, z zaznaczeniem, że klienci Vectry korzystają z nadajników Play. Zresztą jak osoby korzystające z Virgin Mobile, w którym operator ostatnio postanowił odświeżyć swoją ofertę na abonament. Bezlimit 30 GB będzie dostępna jeszcze przez następne dwa tygodnie do 30 czerwca, a więc jeśli takową chcemy wziąć, warto się pospieszyć.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA