REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Vectra ma telefon na abonament. Tylko 14,99 zł za no-limits i 10 GB internetu

Vectra Mobile rusza z nową ofertą przeznaczoną nie tylko dla klientów wykupujących w firmie internet lub kablówkę, ale dla wszystkich. Promocja na telefon komórkowy z 10 GB internetu za 14,99 zł miesięcznie trwa tylko do końca miesiąca.

21.01.2022
16:39
Vectra i telefon na abonament. Tylko 14,99 zł za no limits i 10 GB
REKLAMA

W ostatnim raporcie Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczącego przenoszenia numerów w Polsce na przestrzeni ubiegłego roku Vectra Mobile zajęła miejsce zaraz za podium wśród operatorów typu MVNO. Jak wykazuje UKE, ta wirtualna sieć komórkowa zyskała netto 13059 numerów. Przebiły ją pod tym względem jedynie Premium Mobile, UPC i Mobile Vikings. Otwartym pozostaje pytanie, czy w tym roku firma swój wynik poprawi, a może w tym pomóc nowa oferta.

REKLAMA

Ile kosztuje telefon komórkowy na abonament w Vectra Mobile?

Klienci, którzy zdecydują się na abonament w Vectra Mobile w ramach styczniowej promocji, mogą liczyć na pakiet za zaledwie 14,99 zł miesięcznie, a do tego przez pierwsze trzy miesiące za usługi płaci się symboliczną złotówkę. W ramach tej taryfy klienci otrzymują nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz pakiet internetu o wielkości 10 GB.

Promocja dotyczy umów zawartych na 24 miesiące i dostępna jest dla wszystkich - nie tylko dla obecnych klientów Vectry, którzy opłacają lub zamierzają opłacać w tej firmie internet lub telewizję. Warunek jest jeden: dwuletnią umowę na usługi trzeba podpisać przed 31 stycznia 2022 r.

 class="wp-image-2017589"
Vectra - oferta na 14,99 zł

Vectra Mobile ma również ofertę dla osób, które potrzebują większej paczki danych.

REKLAMA

Oprócz wariantu z 10 GB internetu za 14,99 zł miesięcznie dostępne są dwa inne pakiety: 30 GB za 29,99 zł miesięcznie oraz 60 GB za 39,99 zł miesięcznie. Również i w tym przypadku mowa o ofercie bez limitów na usługi głosowe oraz wiadomości SMS i MMS, umowach podpisywanych na 24 miesiące oraz trzech pierwszych miesiącach za symboliczną złotówkę.

Co przy tym istotne, Vectra Mobile pozwala w każdym z wymienionych abonamentów korzystać ze swojej karty SIM nie tylko w kraju, ale również za granicą i obsługuje tym samym roaming w ramach Unii Europejskiej w myśl zasady roam like at home. W kraju z kolei klienci mogą korzystać ze stacji bazowych sieci Play, która jest partnerem Vectry.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA