REKLAMA

Oto cena realme 11 Pro w Polsce. Sklep wygadał się kilka dni przed premierą

Premiera smartfonów z serii realme 11 Pro w Polsce nadchodzi wielkimi krokami, bo ma odbyć się już 20 czerwca, czyli dosłownie za kilka dni. O smartfonach wiemy już niemalże wszystko, a teraz dowiadujemy się, ile będą kosztować - jeden z popularnych sklepów wygadał się przed premierą.

14.06.2023 18.37
realme-11-pro-plus
REKLAMA

W ubiegłym miesiącu realme zaprezentowała swoją nową serię smartfonów w Chinach. Nie musieliśmy czekać długo, aż te trafią na globalny rynek, także do Polski. Urządzenia zaoferują naprawdę ciekawą specyfikację i wygląd w przyzwoitych pieniądzach. Ale zaraz, przecież nie było jeszcze oficjalnej premiery. 

REKLAMA

Znamy cenę serii realme 11 Pro w Polsce. Ten sklep się wygadał przed premierą

Poszukując informacji na temat nadchodzących realme 11 Pro natknąłem się na dość ciekawą informację. Mianowicie wszedłem na stronę Media Expert, aby sprawdzić, jakie wersje pamięciowe tych smartfonów będą oferowane w naszym kraju i okazuje się… że sklep w otwarty sposób podaje ich cenę tuż przed premierą.

Co prawda na pierwszy rzut oka zyskujemy informację, że produkt nie jest dostępny w sklepie internetowym, ale wystarczy zjechać dalej.

 class="wp-image-3768545"
źródło: Media Expert

I przy opcji „Ubezpieczenie Gwarancja Plus” widnieją kwoty, które będzie trzeba zapłacić za poszczególne modele z serii realme 11 Pro, które prezentują się następująco:

REKLAMA
  • realme 11 Pro 8/128 GB - 1799 zł,
  • realme 11 Pro 8/256 GB - 1999 zł,
  • realme 11 Pro+ 12/512 GB - 2399 zł.

Te również widnieją w sekcji „Raty”, a ceny pokrywają się z tymi pokazywanymi w sekcji ubezpieczenia. Wydaje się, że są to faktyczne ceny, jakie przyjdzie nam zapłacić za smartfony. Na potwierdzenie danych oczywiście musimy poczekać aż do premiery serii realme 11 Pro, która odbędzie się 20 czerwca.

Jeśli chodzi zaś o specyfikację urządzeń, możecie ją sprawdzić w tym artykule poświęconym nadchodzącym smartfonom producenta.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA