REKLAMA

Dobra nowość w Play24. W aplikacji zrobisz teraz wszystko, a w dodatku dostaniesz bonus

Aplikacja Play24 zyskała świetną funkcję. Teraz można kupić w niej startera na kartę, zarejestrować numer.

12.06.2023 15.11
Dobra nowość w Play24. W aplikacji zrobisz teraz wszystko, a w dodatku dostaniesz bonus
REKLAMA

Od kilku lat rejestracja numerów na kartę jest obowiązkowa - wcześniej wystarczyło kupić starter i korzystać z niego bez formalności. Teraz mamy przeróżne sposoby rejestracji - czy to w sklepie, kiosku, na poczcie. Play serwuje kolejny. Zrobimy to zupełnie bez wychodzenia z domu - wszystko załatwimy przez apkę.

REKLAMA

Play24 teraz umożliwi zakup startera i zarejestrowanie numeru.

Na swoim profilu Twittera Play ogłosił kolejną funkcję aplikacji. W komunikacie prasowym dowiadujemy się, że aby kupić starter i zarejestrować numer musimy mieć najnowszą wersję aplikacji Play24. Cały proces ma być niezwykle prosty i ma potrwać dosłownie kilka minut.

REKLAMA

Aby zakupić starter należy wejść w zakładkę „Wybierz ofertę na kartę” i kliknąć przycisk „Zarejestruj”. Następnie wybieramy interesujący nas pakiet i numer wśród 20 wygenerowanych przez Play wariantów. Potem rejestrujemy go przy pomocy Moje ID, dzięki czemu można ustawić odbiór startera w paczkomacie. Oczywiście jest też możliwość bez wychodzenia z domu, gdzie kurier dostarczy nam starter (i opcjonalnie będzie można dokonać rejestracji, jeśli nie zrobiliśmy tego online).

I to tak naprawdę tyle - po otrzymaniu startera, mamy swój numer na kartę w Play. Co więcej, rejestrując numer w ten sposób dostaniemy od Play paczkę internetu 300 GB do wykorzystania przez 90 dni. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA