REKLAMA

Czekacie na iMaca z dużym ekranem? Jest dobra i zła wiadomość

Nadchodzi duży iMac z dużym, ponad 30-calowym ekranem. Mimo Maca Studio w ofercie wraz z ekranem Studio DIsplay Apple nie zamierza rezygnować z komputera all-in-one.

26.06.2023 06.35
Apple nowości 2022
REKLAMA

Jak podaje Mark Gurman w swoim newsletterze "Power On", wprowadzenie nowych modeli Maców z chipem M3 ma się odbyć pod koniec 2023 r. lub na początku 2024 r.

REKLAMA

Kiedy nowy iMac z dużym ekranem i M3?

Informacje Gurmana wskazują na to, że Apple ma pracować nad odświeżoną wersją nowych iMaców 24" z czipami M3. Pominąłby zatem wersję M2 układów Apple Silicon w iMacach.

Przeczytaj także:

Ponadto mają istnieć plany wprowadzenia zupełnie nowego modelu iMac z ekranem o przekątnej przekraczającej 30 cali, który mógłby potencjalnie służyć jako następca iMaka Pro. Haczyk w tym, że Gurman przyznał, że nowy iMac "Pro" jest dopiero we wczesnej fazie rozwoju.

Nowy Apple Watch Ultra 2 nadchodzi.

Gurman wspomniał też o innych nowościach. Wraz z jesienną premierą nowego iPhone'a mamy dostać 9. serię Apple Watcha, ale i drugą generację Apple Watcha Ultra.

REKLAMA

Nowe iPady mają pojawić się w 2024 rok. Główną nowością ma być iPad Pro z ekranem w technologii OLED i zaktualizowany iPad Air. Apple ma pracować również nad AirPodsami Pro 3. generacji - ale obecnie mają one być, powtórzmy to, na wczesnym etapie produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA