REKLAMA

Polacy przegrywają z Mołdawią, a Orange z tej okazji rozdaje internet. Jak odebrać darmowe gigabajty?

Wyniku wczorajszego meczu Mołdawia - Polska zawiódł chyba wszystkich rodaków. Polacy przegrali, ale udało im się strzelić dwie bramki, w związku z czym Orange postanowił rozdać trochę gigabajtów, lecz trzeba się spieszyć z ich odebraniem.

21.06.2023 10.51
orange
REKLAMA

To już istna tradycja, że Orange rozdaje dane po zakończonych meczach piłki nożnej - ostatnio, bo w piątek 16 czerwca udostępniono 16 GB za wygraną z reprezentacją Niemiec.

Teraz mimo przegranej pomarańczowy operator wciąż postanowił udostępnić darmowe dane, chociaż tym razem tylko 10 GB.

REKLAMA

Polacy przegrywają z Mołdawią. A Orange rozdaje 10 GB internetu na pocieszenie

Trwa akacja „Giga za gole”, w której Orange w każdym meczu z udziałem reprezentacji Polski rozdaje gigabajty. Wczorajsza rozgrywka Mołdawia - Polska zakończyła się porażką dla naszych z wynikiem 3:2, ale za zdobyte gole operator daje bonus. To taki prezent na otarcie łez - za każdego gola przynajmniej klienci sieci otrzymają po 5 GB danych.

REKLAMA

Ale jak odebrać promocyjne gigabajty? Wystarczy, że w wyślecie SMS-a z zakładki „dla Ciebie” lub „dla Firm” w aplikacji Mój Orange lub standardowego SMS-a o treści DNIESTR pod numer 233 - opłata za SMS-a jest zgodna z cennikiem planu taryfowego. Jeśli natomiast masz Orange Flex, wystarczy, że w aplikacji wpiszecie DNIESTR w zakładce „Kody Promocyjne”.

Oczywiście promocyjne gigabajty internetu można odebrać raz na jeden numer. Niemniej jednak trzeba się pospieszyć, ponieważ powyższy sposób będzie działał tylko dziś do godziny 22:45. Dane będą ważne tylko w Polsce i tylko przez 7 dni od momentu aktywacji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA