REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Znowu kompletna zmiana Samsung Galaxy Watcha 6? Widać dziwną prawidłowość

Samsung Galaxy Watch 6 Classic zapowiada się w tym roku bardzo ciekawie, bo do urządzenia powróci obracany bezel. Znam już plan Samsunga na następną generację.

24.05.2023
16:29
Znowu kompletna zmiana Samsung Galaxy Watcha 6? Widać dziwną prawidłowość
REKLAMA

Samsung Galaxy Watch 4 Classic miał bezel, czyli obrotowy pierścień w zegarku, natomiast jego następca Galaxy Watch 5 Pro nie miał go z nieznanych nikomu przyczyn. Zamiast niego pojawiła się wirtualna ramka, która działała na podobnej zasadzie. Jednak fizyczny pierścień nie dość, że wygląda o wiele lepiej, to jest bardziej intuicyjny. Klienci bardzo polubili wygodę korzystania ze smartwatcha za pomocą bezela, więc nie przyjęli zmiany z zachwytem. Oprócz tej zmiany Samsung zmienił nazewnictwo - zamiast Galaxy Watch 4 i Watch 4 Classic, klienci otrzymali Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro. Na szczęście Samsung wraca do swoich sprawdzonych rozwiązań (i nazewnictwa) i jeżeli rendery, które właśnie trafiły do sieci, są prawdziwe, to Samsung Galaxy Watch 6 Classic powróci z obrotowym pierścieniem.

REKLAMA

Samsung Galaxy Watch 6 Classic - co wiemy?

Jeżeli chodzi o sam wygląd urządzenia, to nie ma mowy o żadnej rewolucyjnej zmianie w designie. Grube ramki ze szczotkowanego metalu okalają sporych rozmiarów wyświetlacz. Po prawej stronie znajdują się dwa przyciski - Home i Back.

Według przecieków zwiększy się wyświetlacz, który w tym roku będzie miał 1,47 cala przekątnej (poprzednik ma 1,40 cala), a rozdzielczość wzrośnie do 470 x 470 pikseli. Plotki mówią również o radykalnym wzroście pojemności akumulatora - z 361 mAh do 425 mAh.

REKLAMA

Smartwatch zadebiutuje w lipcu, razem z Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5. Oprócz modelu Classic pokazany zostanie podstawowy model.

Mam dziwne wrażenie, że Galaxy Watch 7 znów nie będzie miał bezela i zmieni nazewnictwo. Obrotowy pierścień powróci w modelu Galaxy Watch 8 Classic i tak się to będzie kręcić.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA