Odebrała telefon i straciła 22 tys. zł. Uwaga na oszustwo "na policjanta"
83-letnia kobieta została oszukana. Straciła ogromną sumę pieniędzy. Przestępcy zmanipulowali seniorkę, która odebrała telefon i uwierzyła, że jej środkom na koncie może coś zagrażać.

REKLAMA