REKLAMA

Orange daje darmowy internet. Jest tylko jeden (drobny) warunek

Orange zdecydował się na rozdanie niemałej ilości internetu. Do zdobycia jest 7 gigabajtów w aplikacji mobilnej Mój Orange. Kto może odebrać pakiet? Trzeba spełnić tylko jeden warunek - i trochę się pośpieszyć.

25.05.2023 10.34
Ważne w Orange: darmowy internet do 30 maja
REKLAMA

Orange powraca z darmowym podarunkiem w ramach akcji "Środy z Mój Orange". Tym razem klienci mogą zgarnąć gigabajty za kilka klików w aplikacji.

REKLAMA

7 GB od Orange. Darmowy internet do odebrania!

Od środy, 24 maja, można odebrać 7 GB z darmowej paczki internetu. Bez żadnych haczyków, dodatkowych subskrypcji czy ukrytych płatności. I aby to zrobić, potrzebujecie jedynie kilku klików. Oraz dostępu apki Orange.

Gigabajty internetu odbierzecie, gdy zalogujecie się do aplikacji mobilnej Mój Orange i wejdziecie w zakładkę Dla Ciebie / For You. Poza standardowymi promocjami, które tam znajdziecie, teraz najważniejsza będzie sekcja "Środy z Mój Orange":

Przeczytaj także:

Tam można odebrać 7 GB poprzez kliknięcie przycisku z napisem "Otwórz swój prezent na ten tydzień". Jeżeli macie więcej niż jeden numer w Orange, trzeba wybrać ten, na który ma trafić darmowy internet - i voilà. Powinniście też dostać powiadomienie SMS-em, że internet został dodany do waszego konta.

Musicie się odrobinę pospieszyć, ponieważ tę paczkę gigabajtów w Mój Orange odbierzecie tylko do wtorku, 30 maja.

Czy są ograniczenia w darmowym internecie od Orange?

Pakiet rozliczeniowy jest ważny tylko w aktualnym cyklu rozliczeniowym tylko na terenie Polski - więc roaming odpada z gry. Co bardziej logiczne, pakiet wygaśnie po zakończeniu cyklu rozliczeniowego.

REKLAMA

A kto może odebrać darmowy prezent od Orange? Użytkownicy pakietów Orange Love i abonamentów Plan Mobilny, Smart Plan LTE, Plan Komórkowy i Abonamentu Komórkowego - i nie zalegać z opłatami na rzecz operatora!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA