REKLAMA

Oppo wjechało do Biedronki. Tani smartfon i słuchawki w promocji

Oferta internetowego sklepu Biedronki coraz bardziej zaczyna przypominać to, co znaleźć możemy w dużych sieciach handlujących elektroniką. M.in. po czytniku Kindle przyszedł czas na smartfon i słuchawki od Oppo. Oba sprzęty można kupić w niskiej cenie.

14.05.2023 17.19
oppo w biedronce
REKLAMA

Jak to ostatnio w przypadku Biedronka Home bywa, niższą cenę gwarantuje wpisanie specjalnego kodu. Dzięki niemu smartfon Oppo A17 zamiast 799 zł, kosztować będzie 649 zł. W innych sklepach trzeba za niego obecnie zapłacić 699 zł, więc może 50 zł różnicy nie jest wielką sumą, ale zawsze co nieco w kieszeni zostaje.

REKLAMA

Oppo A17 w Biedronce. Warto kupić?

Gdy telefon debiutował na polskim rynku, podkreślano, że za nieduże pieniądze otrzymuje się całkiem niezłe parametry. Oppo A17 to wyświetlacz 6,56”, bateria 5000 mAh, główny aparat 50 MP i 4 GB RAM. Wszystko zaś napędza procesor MediaTek Helio G35. Raczej standard, jeżeli chodzi o telefony poniżej tysiąca złotych.

Co ciekawe, Biedronka zapowiada też, że w ramach promocji taniej można kupić słuchawki Oppo Enco Buds2, ale... w chwili pisania tekstu takiej oferty jeszcze nie ma. Tzn. jest na reklamowym banerze, ale póki co kupić można tylko smartfon w dwóch wariantach kolorystycznych, czarnym i niebieskim.

Same słuchawki oferują 28 godzinny czas pracy baterii, szybkie ładowanie (dziesięć minut przekłada się na godzinę słuchania), mocny bas i głęboką redukcję szumów w trakcie rozmów. Normalnie słuchawki wycenione w Biedronka Home są na 179 zł, ale z kodem kupić można je za 99 zł. I w tym przypadku to dużo korzystniejsza oferta niż w przypadku A17, bo tak niskiej ceny żaden z dużych sklepów obecnie nie ma.

REKLAMA

Kindle w promocji na Biedronka Home. Tak jakby

Jeżeli chodzi o elektronikę, to Biedronka Home zachęca już do zakupów na dzień matki. Jedną z propozycji jest Kindle Paperwhite 5, kosztujący 689 zł. Niby to promocja, ale kiedy czytnik wchodził do sprzedaży, można było go dostać za... 679 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA