REKLAMA

Szalona promocja w Biedronce. Świetny czytnik Kindle taniej niż u producenta

Tak dobrej oferty na jeden z najlepszych czytników e-booków na rynku jeszcze nie było. Biedronka sprzedaje Kindle Paperwhite 5 w cenie niższej niż oferuje go Amazon.

03.02.2023 16.47
Szalona promocja w Biedronce. Świetny czytnik Kindle taniej niż u producenta
REKLAMA

Kindle Paperwhite 5 właśnie się pojawił w internetowym sklepie Biedronka Home. Sprzedawany jest w zamian za kwotę 679 zł, a więc Biedra oferuje go jeszcze taniej niż sam producent. Na Amazonie Kindle Paperwhite 5 kosztuje bowiem 689 zł, a Amazon prawie zawsze wycenia Kindle niżej niż (nie)oficjalni dystrybutorzy.

By skorzystać z oferty nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Cena promocyjna ma obowiązywać do 14 lutego - choć nie ma gwarancji, że do tego dnia czytnik będzie dalej na stanach magazynowych. Oferta dostępna jest pod tym adresem.

REKLAMA

Kindle Paperwhite 5 tanio w Biedronce. Czy warto?

REKLAMA
Kindle Paperwhite 5 class="wp-image-1867014"
Kindle Paperwhite 5

Spider’s Web, opisując ten czytnik Amazona, użył całkiem właściwych słów: Najlepszy czytnik e-booków na świecie właśnie stał się jeszcze lepszy. Kindle Paperwhite 5 jest większy, szybszy i lepiej wyposażony niż kiedykolwiek.

Paperwhite 5 to znakomity sprzęt z bardzo dobrym oprogramowaniem. Jego 6,8-calowy wyświetlacz oferuje gęstość pikseli 300 ppi i regulowaną temperaturę barwową jego podświetlenia. Jest też bardzo poręczny i kompaktowy, za sprawą swojej smukłej obudowy. A do tego szybki procesor, ładowanie przez USB-C i czas pracy na jednym naładowaniu szacowany na 10 tygodni.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA