REKLAMA

Nadchodzi Motorola Razr 40 Ultra. Jej zewnętrzny ekran to będzie coś

Wielkimi krokami nadchodzi premiera nowej składanej Motoroli Razr 40 Ultra. Najnowsze informacje potwierdzają, że jej zewnętrzny wyświetlacz stanie się naprawdę przydatny, ponieważ umożliwi obsługę urządzenia bez jego otwierania.

19.05.2023 17.42
Nadchodzi Motorola Razr 40 Ultra. Jej zewnętrzny ekran to będzie coś
REKLAMA

Już na początku czerwca mają zadebiutować dwa nowe składane smartfony Motroli - jeden tańszy, drugi droższy, a im bliżej do premiery, tym w sieci pojawia się więcej danych na ich temat. Ostatnio poznaliśmy specyfikację techniczną i dowiedzieliśmy się, że smartfon będzie wyposażony w całkiem duży ekran zewnętrzny, a teraz dostaliśmy kolejną dawkę świeżutkich danych.

REKLAMA

Motorola Razr 40 Ultra będzie miała naprawdę przydatny ekran zewnętrzny.

Na tablicy Twittera użytkownika Evan Blass pojawiły się nowe informacje na temat nadchodzącej składanej Motoroli. Najważniejsza z nich jest rozwinięciem poprzednich doniesień na temat zewnętrznego ekranu urządzenia, który ma być naprawdę duży jak na panel "dodatkowy" - będzie mógł się pochwalić przekątną 3,5 cala.

źródło: Evleaks | Twitter

Najciekawsze jest jednak to, że wyświetlacz zyska możliwości, których brakuje większości konkurencyjnych smartfonów składanych "w klapkę". Motorola umożliwi użytkownikowi obsługę aplikacji z poziomu dodatkowego ekranu - a więc bez otwierania smartfona będzie można szybko odpisać na wiadomość (wyświetli się do tego klawiatura), obejrzeć film z TikToka lub YouTube, czy sprawdzić trasę na Mapach Google.

Jest to naprawdę ogromny krok, który sprawia, że zewnętrzny ekran składaka nie służy tylko do sprawdzania, kto do nas dzwoni czy zmiany odtwarzanej piosenki.

A jak wygląda specyfikacja Motorola Razr 40 Ultra?

Jeśli chodzi o specyfikację Razr 40 Ultra, to będzie po prostu dobrze. Sercem urządzenia zostanie zeszłoroczny procesor Snapdragon 8+ Gen 1 (szkoda, że nie "dwójka"), wsparty 8 lub 12 GB pamięci operacyjnej, a na pliki użytkownika przeznaczone zostanie 256 lub 512 GB.

REKLAMA

Zewnętrzny ekran ma mieć rozdzielczość 3,5 cala i rozdzielczość 1056 × 1066 pikseli, natomiast wewnątrz znajdzie się składany AMOLED o przekątnej 6,7 cala, pracujący w rozdzielczości 1080 × 2640 pikseli z obsługą HDR 10+ i częstotliwością odświeżania 144 Hz. W kwestii aparatów zyskamy 12-Mpix obiektyw główny, szeroki kąt z matrycą 13 Mpix oraz oczko do selfie z rozdzielczością 32 Mpix.

Całość zasili akumulator o pojemności 3640 mAh. Premiera Motorola Razr 40 Ultra ma odbyć się już 1 czerwca tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA