REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Ruszyła przedsprzedaż ASUS ROG Ally. Można zgarnąć słuchawki gratis

"Asus Rog Ally to solidny sprzęt na poważnie walczący o serca i portfele graczy" – pisaliśmy po pierwszych dniach spędzonych z przenośną kons… właściwie to przenośnym komputerem. Jeżeli polujecie na ten sprzęt, to już możecie składać zamówienia, bo w Polsce ruszyła przedsprzedaż. A wraz z nią ciekawa promocja.

29.05.2023
14:32
Ruszyła przedsprzedaż ASUS ROG Ally. Można zgarnąć słuchawki gratis
REKLAMA

"Z egzotycznej ciekawostki ROG Ally ewoluował w najpotężniejszy handheld na rynku. Chociaż jego surowa moc to duża karta przetargowa, doceniam również inne elementy: wpasowującą się w dłonie obudowę, dobry układ analogów oraz bardzo cichą pracę. Wszystko to składa się na sprzęt, na którym chce się grać – pisał Szymon w swoich pierwszych wrażeniach.

REKLAMA

Możliwości Rog Ally imponują, wszak na przenośnym sprzęcie da się odpalić Cyberpunka 2077, który działa jak marzenie. Haczyk? Akumulator, bo po godzinie gry już trzeba szukać źródła energii. Przez to sprzęt każe podjąć decyzję: albo wydajność minimalnie większa niż na Decku i ten sam czas działania co na konkurencyjnym handheldzie, albo znacznie większa wydajność i dwukrotnie krótszy czas działania na jednym ładowaniu. "Pytanie, czy za taki wybór warto zapłacić prawie cztery tysiące złotych" – zastanawiał się Szymon.

Jeśli odpowiedzieliście "tak", to możecie przekuć słowa w czyn. Właśnie wystartowała polska przedsprzedaż "u wybranych partnerów handlowych na terenie Polski". W praktyce oznacza to duże sieci z elektroniką.

Rog Ally wyceniono na 3799 zł, ale teraz zgarnąć można bonus

Każdy, kto kupi sprzęt w wybranych sklepach – listę znajdziecie na stronie producenta – zgarnie Rog Cetra True Wireless o wartości ponad 400 zł. To bezprzewodowe słuchawki gamingowe z połączeniem o niskim poziomie opóźnień, technologią ANC, akumulatorem wystarczającym na maks. 27 godzin użytkowania i etui do bezprzewodowego ładowania, wodoodpornością w stopniu IPX4 oraz obsługą korektora/wirtualnego dźwięku 7.1-kanałowego za pośrednictwem Armoury Crate.

REKLAMA

Warunek jest następujący: trzeba zakupić Rog Ally do 12 czerwca, a następnie wypełnić formularz na stronie. Można to zrobić do 20 czerwca. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia na wskazany w rejestracji adres otrzymasz przesyłkę z nagrodą w postaci Rog Cetra True Wireless – deklaruje producent.

Jeśli ktoś i tak planował zakup słuchawek i przede wszystkim Rog Ally, to faktycznie cena konsoli w takim wypadku spada. Jeżeli nie, to i tak prezent jest prezentem i mimo wszystko kupno handhelda staje się bardziej opłacalne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA