Unsung Heroes wraz z Polską Akcją Humanitarną czekają na startupy

Patronat medialny

Unsung Heroes wraz z Polską Akcją Humanitarną zapraszają startupy do wzięcia udziału w programie akceleracyjnym Unsung Heroes Acceleration Programme. Jeśli prowadzisz startup i chcesz pomóc w rozwiązaniu problemów społecznych takich jak głód czy ubóstwo, to jest to idealna okazja dla Ciebie. Spider's Web objął akcję patronatem medialnym.

05.04.2023 12.56
Unsung Heroes wraz z Polską Akcją Humanitarną czekają na startupy

Założyciel fundacji Unsung Heroes, Radek Wierzbicki, wierzy, że technologie są w stanie przyczynić się do rozwiązania globalnych problemów społecznych.

Dlatego też Unsung Heroes Acceleration Programme został stworzony w celu pomocy i wsparcia startupów, które chcą wprowadzić innowacyjne rozwiązania mające na celu poprawę sytuacji wielu ludzi, w tym z niedofinansowanych i rozwijających się regionów świata.

Rekrutacja do Unsung Heroes Acceleration Programme rozpoczęta

Jeśli Twoja firma należy do branży FoodTech, AgroTech, MedTech, EdTech, Water Management, FinTech lub transportowej, i chcesz pomóc ludziom tworząc lub wykorzystując produkt lub rozwiązanie, to zdecydowanie warto się zgłosić.

W ramach programu otrzymasz dostęp do mentorów z 37 państw, którzy pomogą ci w rozwoju twojego startupu, a także będziesz miał okazję spotkać się z nimi jeden na jeden podczas jednego ze spotkań online, a dodatkowo nauczysz się i odbędziesz 7 dwugodzinnych warsztatów. Program trwać będzie przez 4 miesiące, od 8 maja do 4 września i będzie całkowicie zdalny.

- Tworzymy akcelerację, która skupia się na pomocy humanitarnej, ale umożliwia globalny rozwój startupu. Współpraca z organizacjami non profit może być świetnym sposobem na to, żeby dotrzeć ze swoim produktem szerzej. Dzięki technologiom, łącząc różne rozwiązania, możemy bez udziału człowieka dużo szybciej wyeliminować głód na świecie czy zmniejszyć ubóstwo - mówił Radek Wierzbicki w wywiadzie dla nas.

Jak wygląda proces przystąpienia do Unsung Heroes Acceleration Programme?

Proces przystąpienia do programu jest prosty i całkowicie darmowy. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie unsung.tech/apply do 16 kwietnia. To powinno wam zająć chwilkę.

Następnie, wybrane startupy zostaną zaproszone na rozmowy z członkami Unsung Heroes oraz partnerami humanitarnymi, które odbędą się do 26 kwietnia. Decyzję o tym, czy dostałeś się do programu, poznasz maksymalnie do 30 kwietnia.

A co dalej? Akceleracja, kursy, nabywanie wiedzy oraz poznawanie mentorów. Powodzenia!

Spider's Web jest Partnerem Medialnym Programu.

Zdjęcie główne: monticello, Shutterstock

Patronat medialny
Najnowsze