REKLAMA

Nadchodzi Samsung Galaxy Tab S9 Ultra. Wszystko, co wiemy przed premierą

Informacje o nadchodzących tabletach Samsung Galaxy Tab z serii S9 wyciekają coraz bardziej w ostatnich tygodniach. Teraz otrzymaliśmy przez, a jakże, wyciek, specyfikacji najpotężniejszego oraz najdroższego przedstawiciela nadchodzącej serii Tab S9. Będzie mocniejszy SoC i… niewiele więcej.

05.04.2023 11.12
Nadchodzi Samsung Galaxy Tab S9 Ultra. Wszystko, co wiemy przed premierą
REKLAMA

Niedawno pojawiły się nowe doniesienia o zmianach, jakie zostaną wprowadzone w modelu Galaxy Tab S9+. Te zmiany będą zaskakująco duże w porównaniu z tym, co zostanie zaprezentowane w tabletowym flagowcu, S9 Ultra. Dlaczego? Przeczytajcie sami:

REKLAMA

Samsung Galaxy Tab S9 Ultra będzie wyposażony w mocniejszy SoC

Następna generacja flagowego produktu Samsunga ma dostać mocniejszy procesor. Jak podaje leaker Ice Universe, Galaxy Tab S9 Ultra zostanie wyposażony w Snapdragona 8 Gen 2, który będzie miał jeszcze wyższe taktowanie zegara.

Jedyną dodatkową informacją, którą podał leaker, jest 16 GB LPDDR5X pamięci RAM. W poprzedniej generacji można było wybrać od 8 do 16 GB pamięci wewnętrznej. Czyżby miało to ulec zmianie? Wiemy też, że Tab S9 Ultra będzie spełniał normy IP68 w zakresie odporności na pył i wodę.

Będzie też cięższy od swojego poprzednika - o całe 13 g (737 i 726 g).

Reszta specyfikacji Tab S9 Ultra to powtórka z poprzedniej generacji

Pozostałe dane techniczne będą takie same jak w przypadku Samsunga Galaxy Tab S8 Ultra:

REKLAMA
  • Wymiary: 208,6 × 326,4 × 5,5 mm;
  • Ekran: 14,6 cala, 2960 x 1848;
  • Bateria: 1120 mAh z ładowaniem 45 W.

Z poprzedniego wycieku wiemy, że tablet będzie wyposażony w ikoniczny dla niektórych rysik S Pen z Bluetooth 5.1.

Ceny jeszcze nie są znane, ale spodziewamy się, że będą w rejonie 5300-7400 złotych, w zależności od tego, czy będą dostępne wersje z mniejszą ilością pamięci RAM.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA