REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nadchodzi nowy tablet Samsunga. Tak będzie wyglądał Galaxy Tab S9+

Samsung, obok swoich smartfonów, słynie ze świetnych tabletów. Wkrótce możemy ujrzeć nowego Samsung Galaxy Tab S9+. W sieci pojawiły się nowe informacje na jego temat.

04.04.2023
8:53
Nadchodzi nowy tablet Samsunga. Tak będzie wyglądał Galaxy Tab S9+
REKLAMA

Ubiegłoroczne tablety z serii Samsung Galaxy Tab miały swą premierę w lutym i pod względem designu nie wprowadzały zbyt wiele nowości. Tym razem może być inaczej, ponieważ zmianę można zauważyć na pierwszy rzut oka.

Mowa tu o tylnym panelu, który został zaopatrzony w system dwóch kamer, nawiązujących wyglądem do tegorocznych smartfonów Samsung Galaxy S23.

REKLAMA

Samsung Galaxy Tab S9+ pojawia się na renderach

Samsung Galaxy Tab S9+
(źródło: wolfotablet)

Obiektywy są odseparowane od siebie i nie łączy ich wysepka, a obiektywy nieco wystają ponad obudowę, co prezentuje się naprawdę elegancko. Pod modułami znajduje się również oddzielona dioda doświetlająca LED, a poniżej miejsce na rysik S Pen, którego magnetycznie przyczepimy do obudowy.

Co ciekawe, według nieoficjalnych informacji, tablet może otrzymać dwie przednie kamery.

Reszta specyfikacji Samsunga Galaxy Tab S9+ nie powinna być zaskoczeniem

Na przednim panelu znajdzie się 12,4-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 2800 × 1752 piksele z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych - podobnie jak w Galaxy Tab S8+. Na pokładzie urządzenia pozostanie zestaw czterech głośników, wymiary również będą takie same, jak w poprzedniku.

REKLAMA
Samsung Galaxy Tab S9+
(źródło: wolfotablet)

Sprzęt zaoferuje wsparcie szybkiego ładowania o mocy 45 W poprzez port USB-C 3.2. Co z procesorem? Oczekujemy, że ten zostanie wyposażony w tegorocznego Snapdragona 8 Gen 2. Niewykluczone, że Samsung Galaxy Tab S9+ zaoferuje wodo- i pyłoszczelność potwierdzoną certyfikatem IP67.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA