REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nju mobile ma już 10 lat, więc rozdaje 10 GB w prezencie. Jak odebrać?

Faktycznie, jest świeżo, a "no limits" rozwiązano bardzo oryginalnie – pisaliśmy 25 kwietnia... 2013 roku, kiedy nowy gracz należący do Orange stratował. Tak, to już dziesięć lat z nju mobile na rynku. Sprawdźcie, co operator przygotował z tej okazji.

25.04.2023
12:37
nju mobile internet swiatlowodowy 1
REKLAMA

Na chwilę wróćmy do tych czasów, bo opis startującej oferty nju mobile z perspektywy czasu może rozczulić:

REKLAMA

Oferta nju mobile z pewnością jest ciekawa dla osób, które nie potrzebują nowego aparatu telefonicznego. 57 zł miesięcznie to nie jest wygórowana kwota - z pewnością lepsza, niż oferty no limits głównych operatorów. Mnie martwi nieco niski limit transferu danych, ale z drugiej strony wiem, że dla większości osób 1 GB będzie w całości wystarczający. Zresztą użytkownicy korzystający z Internetu więcej mogą dokupić dodatkowe pakiety - 350 MB za 5 zł i 700 MB za 7 zł.

"1 GB będzie w całości wystarczający", pakiety po 350 MB – to najlepiej pokazuje, jaki postęp dokonał się w ciągu ostatniej dekady. Niby to oczywiste, ale czytając tekst Piotrka nie mogłem ukryć uśmiechu. Inny świat.

Jak chwali się dziś Orange, z nju mobile korzysta ponad 1 mln klientów

Z okazji urodzin każda z tych osób może odebrać darmowe 10 GB. Aby skorzystać z prezentu, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80955 o treści URODZINY (nju na abonament i nju na kartę). Klienci planu nju komórkowy (subskrypcja) otrzymają swoje GB automatycznie.

Dziś nju mobile to 5G w ofertach za 29 zł, 39 zł i numerach dodatkowych, nju w ofercie subskrypcyjnej (plan nju komórkowy za 29 zł), czyli korzysta się jak np. z Netfliksa i można zrezygnować w dowolnym momencie bez podpisywania umowy, a także internet światłowodowy od 39,99 zł/mies. bez umowy. Najtańsza oferta abonamentowa zaczyna się od 19 zł i oferuje pakiet danych 3 GB, który może rozrosnąć się do 9 GB, jeżeli zostaniecie u operatora przez dwa lata (a 6 GB już po pół roku).

REKLAMA

W 2023 r. we wrześniu nju mobile planuje rozszerzenie oferty subskrypcyjnej o możliwość zakupu numerów dodatkowych. Obecnie można mieć aż trzy numery, ale w tradycyjnym abonamencie. Taka oferta sprawia, że np. przy pakiecie danych wynoszącym 50 GB jedna osoba płaci 22 zł (cena za trio – 67 zł, bo pierwszy numer 39 zł, drugi 19 zł, a trzeci 9 zł).

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA