REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Google Maps z ważną nowością. Łatwiej sprawdzisz rozkład jazdy i kupisz bilet na pociąg

W Mapach Google pojawiła się bardzo przydatna zmiana, która przyda się w szczególności mieszkańcom Małopolski, mająca na celu ułatwienie podróżowania. Mapy Google doczekały się bowiem integracji z rozkładami Kolei Małopolskich.

27.04.2023
17:45
Google Maps z ważną nowością. Łatwiej sprawdzisz rozkład jazdy i kupisz bilet na pociąg
REKLAMA

Mapy Google (bądź jak kto woli Google Maps) są niezwykle przydatnym narzędziem, bez którego wiele osób sobie nie wyobraża podróżowania - czy to pieszo, samochodem lub komunikacją publiczną. A Małopolanie (i nie tylko), którzy podróżują dzięki Kolejom Małopolskim, zyskali ciekawą funkcję w aplikacji, która znacznie ułatwi ogarnięcie połączeń kolejowych i autobusowych.

REKLAMA

Google Mapy zyskały rozkład jazdy Kolei Małopolskich.

Koleje Małopolskie wbrew nazwy oferują nie tylko przejazdy kolejowe, ale także autobusowe. Teraz, aby ogarnąć rozkład jazdy, nie trzeba będzie szukać takowego na stronie internetowej, tylko wystarczy, że w Mapach Google wpiszemy interesujące nas połączenie - przykładowo, Wieliczka - Kraków, a aplikacja pokaże nam od teraz najbliższy kurs linii SKA1 Kolei Małopolskich, jeśli wybierzemy transport publiczny.

Nowość działa nie tylko dla połączeń kolejowych, ale także autobusowych. Po kliknięciu wyświetlonej przez Mapy Google linii aplikacja serwuje na tacy cały rozkład, który obowiązuje w danym dniu.

REKLAMA
Mapy Google teraz wyświetlają rozkład jazdy linii SKA1 Wieliczka - Kraków Kolei Małopolskich

Co ciekawe, Mapy Google mogą również ułatwić kupno potrzebnego biletu na pociąg/autobus, przekierowując na stronę internetową Kolei Małopolskich. To nowość, na którą czekałem ja i z pewnością wiele osób, które korzystają z usług tego przewoźnika.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA