REKLAMA

Diablo IV nadchodzi. Blizzard podał daty i godziny

Po zakończonej dużym sukcesem fazie publicznych beta-testów, Diablo IV jest powoli szykowane do rynkowej premiery. Wiemy już, kiedy będzie można zagrać z jedną z najbardziej wyczekiwanych gier RPG - z dokładnością co do godziny.

07.04.2023 11.42
Diablo 4 kiedy można grać
REKLAMA

Diablo to marka w świecie gier w zasadzie już kultowa. Tegoroczna premiera czwartej odsłony prawdopodobnie będzie jedną z największych premier gamingowych roku. A teraz się dowiadujemy, kiedy dokładnie będzie można uruchomić grę i ruszać samotnie bądź z innymi graczami w wirtualną przygodę.

REKLAMA

Osoby, które nabyły grę w przedsprzedaży będą mogły rozpocząć zabawę drugiego czerwca o pierwszej nad ranem czasu polskiego. Pozostali gracze dołączą do reszty szóstego czerwca, również o pierwszej nad ranem. Godziny i daty dotyczą regionu europejskiego i wszystkich wersji gry (PC, wszystkie konsole).

Odpowiedzialne za grę studio Blizzard Entertainment jeszcze tego nie potwierdziło, ale zapewne przed powyższymi terminami, gdy serwery do gry zostaną odblokowane, sama gra będzie już dostępna do pobrania na konsole i komputery. Dzięki temu drugiego bądź szóstego czerwca nie trzeba będzie czekać dodatkowych minut (godzin?) na pobranie gry, a wystarczy ją uruchomić.

Diablo IV - premiera w czerwcu na PC i konsole. Jak wrażenia?

REKLAMA

Gra doczekała się już otwartych beta-testów, do których dołączyła redakcja Spider’s Web. Testowaliśmy grę na PlayStation 5, podsumowując wady i zalety tego doświadczenia. Sprawdziliśmy też, czy Diablo IV zadziała na tanim komputerze.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA