REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Xiaomi Mi Band 8 i nowy Redmi Watch nadciągają. Szykuje się mała rewolucja

Xiaomi Mi Band to wręcz wzorzec opaski sportowej. Pokochały ją miliony użytkowników na całym świecie, a każda kolejna generacja cieszy się powodzeniem. Do sieci przedostały się pierwsze zdjęcia, które pokazują Xiaomi Mi Band 8 w całej okazałości. Szykuje się fundamentalna zmiana.

03.03.2023
16:45
Xiaomi Mi Band 8 i nowy Redmi Watch nadciągają. Szykuje się mała rewolucja
REKLAMA

Gdybym nie miał smartwatcha, to na ręku nosiłbym Xiaomi Mi Banda, bo jest wręcz bezkonkurencyjny w kategorii cena/jakość. Trudno wręcz uwierzyć, że Mi Band jest na rynku już 9 lat, w trakcie których zmieniono sporo, ale do tej pory kształt pastylki i sposób jej mocowania nie uległ zmianie. Ba, niektórzy wręcz narzekali, że Mi Band 7 to odgrzewany kotlet, bo nic się nie zmieniło w stosunku do poprzednika. Jeżeli zdjęcia udostępnione w sieci są prawdziwe, to w tym roku szykuje się swoista rewolucja.

REKLAMA

Xiaomi Mi Band 8 nie będzie miał jednoczęściowej opaski

Szok i niedowierzanie. Przestaniemy wciskać pastylkę w jednoczęściową silikonową opaskę. Zamiast tego pastylka będzie miała dwa zaczepy, na których zamontujemy pasek składający się z dwóch części, coś jak w zegarku lub w opasce Xiaomi Mi Band 7 Pro. Jednak ósma generacja zachowa kompaktowe wymiary. Dwuczęściowy pasek daje nowe możliwości personalizacji urządzenia. Jeżeli chodzi o dane techniczne, to na razie nie dowiedzieliśmy się niczego istotnego, ale nie wiem, czy Xiaomi może mnie bardziej zaskoczyć.

Na zdjęciach widać jeszcze nowy Redmi Watch

Rozłożony na części smartwatch prezentuje się następująco:

REKLAMA

Tutaj też nie mamy jeszcze żadnych szczegółów, ale według serwisu 9to5Google, właśnie oglądamy pierwszy od 2019 r. zegarek Xiaomi, który nie korzysta z ich własnego oprogramowania, tylko systemu Wear OS bez nakładek. To swoista rewolucja dla użytkowników Xiaomi, bo oznacza dostęp do funkcji, które do tej pory były dostępne tylko w czystym Wear OS oraz większą otwartość na aplikacje zewnętrzne. Na pełne szczegóły musimy jeszcze poczekać, ale szykuje się mała rewolucja w świecie Xiaomi.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA