REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Steam Deck doczekał się pierwszej przeceny. Możesz oszczędzić kilkaset złotych

Steam Deck to bardzo ciekawe urządzenie mobilne, które odniosło sprzedażowy sukces i które imponuje możliwościami. Teraz handheld firmy Valve doczekał się pierwszej oficjalnej przeceny, z okazji wiosennych wyprzedaży na Steam.

17.03.2023
16:44
Steam Deck doczekał się pierwszej przeceny. Możesz oszczędzić kilkaset złotych
REKLAMA

Steam Deck lubi trzymać cenę, mimo roku od premiery. Trudno się temu dziwić, bo urządzenie odniosło sprzedażowy sukces, zyskując aktywną bazę fanów i użytkowników. Jeśli jednak marzył wam się handheld z systemem Windows od Valve, teraz jest bardzo dobra okazja do jego kupna. Sprzęt nareszcie można zdobyć z rabatem.

REKLAMA

To pierwszy raz, kiedy cena urządzenia Steam Deck została obniżona w promocji. Można oszczędzić do 310 zł.

Z okazji Wiosennej Wyprzedaży na Steam handheld można kupić, oszczędzając nawet 310 złotych. Valve nałożyło na Decka rabat w wysokości 10 proc. Może nie jest imponujący z perspektywy niektórych promocji na cyfrowe gry wideo, ale pamiętajmy, że mówimy o popularnym hardware, które jeszcze nigdy wcześniej nie miało obniżonej ceny. Dzięki rabatowi promocyjne ceny Steam Decka prezentują się następująco:

  • Steam Deck model 64 GB eMMC - 1709 zł zamiast 1899 zł
  • Steam Deck model 256 GB NVMe - 2249 zł zamiast 2499 zł
  • Steam Deck model 512 GB NVMe - 2789 zł zamiast 3099 zł.
REKLAMA

To pierwszy raz, kiedy entuzjaści mobilnej rozgrywki mogą nabyć tę platformę w najdroższej, najlepszej i najbardziej pojemnej wersji w cenie z dwójką z przodu. Decydując się na zakup modelu z najwyższej półki, oszczędność staje się znaczna, bo wynosi 310 złotych. To już solidna baza budżetowa pod gry do zgarnięcia podczas tej samej wyprzedaży.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA