REKLAMA

Nowe sprzęty Huaweia wyglądają jak biżuteria. Te słuchawki i smartfon robią wrażenie

Po zobaczeniu najnowszych doniesień dotyczących nadciągających premier Huaweia mamy różnicę zdań w redakcji. Ludzie o wyrafinowanym guście (ja) uważają, że nowe słuchawki przypominają kolczyki. Inni, że rtęć wylewającą się z uszu. A to dopiero początek nowości i kontrowersji.

20.03.2023 13.10
Nowe sprzęty Huaweia wyglądają jak biżuteria. Te słuchawki i smartfon robią wrażenie
REKLAMA

Na 23 marca Huawei przygotował kilka ciekawych premier. Wśród nich są nowe smartfony z serii P60, zupełnie nowy Mate X3 oraz niespodzianka - słuchawki bezprzewodowe o pięknym kształcie. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że to nawet nie jest początek tego, co producent przygotował w tym roku, żeby skusić klientów. Gdy patrzę na zdjęcia tych urządzeń, które wyciekły do sieci, to nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w tym roku wyjątkowy nacisk położono na design. Tegorocznych produktów Huaweia nie da się pomylić z niczym innym.

REKLAMA

Huawei P60 potwierdza swój design. Pierścienie robią wrażenie

Tak prezentuje się film z rozpakowywania Huaweia P60 Pro. Uwagę przykuwa wzór na tylnej obudowie, producent nazywa go Rococo White. Tak, nazwa pochodzi od dobrze znanego nurtu stylistycznego.

A tutaj widzimy pozostałe wersje kolorystyczne:

Jeżeli chodzi o specyfikację, to wiemy już wszystko, więc nie będę powtarzał artykułu, który opisywał specyfikację Huaweia P60. Plakaty i zdjęcia potwierdzają wygląd smartfona, a tego nie byliśmy ciągle pewni. Inne urządzenia są znacznie ciekawsze.

Huawei Mate X3 to spore zmiany

Huawei swoimi plakatami reklamowymi daje do zrozumienia, że nowy Mate X3 będzie cienki i lekki jak piórko. W środku ma się znaleźć ekran o przekątnej 7,85 cala (poprzednik Mate X2 miał równe 8 cali), a zewnętrzny ma mieć 6,45 cala (bez zmian). Oba wyświetlacze mają obsługiwać rozdzielczość 2K.

Huawei Mate X3 ma być pierwszym smartfonem Huaweia, który korzysta z technologii Ultra Thin Glass. Ma ona zapewniać większą trwałość i odporność na zarysowania w stosunku do zwykłych ekranów znajdujących się w składanych telefonach. Panele OLED dostarczy firma BOE. Smartfon będzie w oparciu o Snapdragona 8+ Gen 1.

Ale najpiękniejsze zostawiłem na koniec: Huawei FreeBuds 5

Za kilka dni Huawei zamierza pokazać również swoje nowe słuchawki FreeBuds 5.

REKLAMA

Widzieliście, jak one wyglądają?! Cudowne są, to nic, że niektórym przypominają kroplę rtęci, dla mnie są idealne. Uwielbiam takie biżuteryjne rozwiązania, dzięki którym zwykłe urządzenia wearables zyskują zupełnie nowy wymiar.

Według przecieków jedna słuchawka waży 5,5 grama, a generację wcześniej ważyła 4,1 g. Wzrost wagi jest wynikiem nowego designu oraz większego akumulatora niż w Huawei FreeBuds 4. Teraz słuchawki mają działać do 5 godzin na jednym ładowaniu. Wiemy również, że wspierają aktywną redukcję szumów oraz obsługują kodek LDAC, czyli jakość dźwięku ma być bardzo dobra. Podejrzewam, że wiele kobiet ucieszy się z takiego prezentu, bo te słuchawki wyglądają po prostu wspaniale.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA