REKLAMA

Opaski lokalizacyjne od Plusa. Dlaczego warto je kupić?

Lokowanie produktu: Plus

Lokalizatory GPS dla dziecka, seniora i zwierzaka marki Locon wprowadzają prawdziwą rewolucję w bezpieczeństwie najbliższych i są już dostępne w sieci Plus. Do czego można je wykorzystać oraz co potrafią usługi o nazwach Bezpieczny Senior, Bezpieczne Zwierzę i Bezpieczne Dziecko w ramach pakietu Gdzie jest Bliski? Sprawdzamy!

27.03.2023 06.58
gdzie jest bliski senior zwierze plus lokalizatory locon gps

Operatorzy telefonii komórkowej już od dawna zajmują się czymś więcej niż tylko dostarczaniem usług telekomunikacyjnych takich jak możliwość prowadzenia rozmów, wysyłania i odbierania wiadomości oraz łączenia się z internetem. W ich ofercie znalazły się nie tylko urządzenia takie jak smartfony i inne gadżety, ale również dodatkowe usługi.

Wśród nich są takie, które mają za zadanie wprowadzić innowacyjne rozwiązania dla bezpieczeństwa rodziny i pupili oraz zapewnić zdalną opiekę.

W sieci Plus mamy dostęp do pakietu usług Gdzie jest Bliski, której częścią są usługi o nazwie Bezpieczny Senior i Bezpieczne Zwierzę. Pierwsze skrzypce grają w ich przypadku gadżety w postaci opaski lokalizacyjnej Locon Life i lokalizatora GPS dla zwierząt. Te akcesoria mogą okazać się nieocenione i pomóc w sytuacjach kryzysowych. W ofercie sieci nie zabrakło też rozwiązań dla rodziców z dziećmi i zegarka Locon Watch Lite S.

locon life opaska dla seniora plus gdzie jest bliski
Tak wygląda opaska Locon Life dla seniorów

Bezpieczny Senior — co potrafi opaska lokalizacyjna Locon Life od Plusa

Nowy gadżet w ofercie Plusa to opaska z modułem GPS, którą można namierzyć z bardzo dużą dokładnością w dowolnym momencie. Można sprezentować ją babciom i dziadkom, którzy z racji wieku mogą mieć już problemy z pamięcią. Nawet jeśli po wyjściu z domu się zagubią, to rodzina, dzięki Locon Life i usłudze Bezpieczny Senior, będzie mogła łatwo ich znaleźć.

Opaska Locon Life to prosta obsługa i natychmiastowa pomoc.  Opaska posiada szereg dodatkowych funkcji m.in.:

  • monitorowanie stanu zdrowia poprzez wykonanie pomiaru ciśnienia i pulsu,
  • czujnik upadku,
  • przycisk SOS pozwalający na natychmiastowe wezwanie pomocy. Opaska natychmiast ostrzeże opiekuna, gdy wykryje, że stało się coś złego.

Warto wspomnieć, że samo użytkowanie opaski jest proste w obsłudze – posiada ona zaledwie dwa duże przyciski: jeden do szybkiego wzywania pomocy oraz drugi do odbierania połączeń. Dzięki temu opaska może sprawdzić się lepiej niż klasyczny smartwatch, bo z jej obsługą poradzą sobie osoby, które nie posługują się biegle nowoczesną elektroniką i te, których ręce nie są już w pełni sprawne.

locon lokalizator gps dla kota psa plus gdzie jest bliski
Tak wygląda lokalizator GPS marki Locon dla zwierzaków

Bezpieczne Zwierzę i lokalizator GPS od Plusa dla zwierzaków

Drugie z akcesoriów Plusa, czyli lokalizator GPS marki Locon dla zwierzaków, powiązane jest z usługą Bezpieczne Zwierzę. To świetna propozycja dla właścicieli czworonogów. Jego zakup może zaoszczędzić w przyszłości sporo nerwów i pomóc w odnalezieniu kota lub psa, gdy pupil wysmyknie się między nogami właściciela i czmychnie z domu lub mieszkania na otwarty teren.

W bezpłatnej aplikacji mobilnej na smartfony, która powiązana jest z opaską, można sprawdzać lokalizację zwierzaka w dowolnym momencie, jak i również sprawdzić na mapie, jaką trasą się ostatnio poruszał. Akcesorium na jednym ładowaniu działa aż 10 dni, wychodząc więc z psem na spacer, nie musisz martwić się o to, czy urządzenie na pewno będzie działać i czy pomoże Ci w porę zlokalizować czworonoga.  Co więcej, nadajnik odbiera połączenia — na lokalizator możesz zadzwonić i przywołać psa, który zniknął Ci z oczu!

locon watch lite s lokalizator zegarek gps dla dziecka plus gdzie jest bliski
Tak wygląda zegarek dla dzieci z GPS od Plusa, czyli Locon Watch Lite S

Bezpieczny Senior i Bezpieczne Zwierzę to część usługi Gdzie jest Bliski, która kierowana jest również do rodziców z dziećmi.

Plus jest pierwszym operatorem, który wprowadził kompleksowe rozwiązanie tego typu na polskim rynku. Oprócz usług Bezpieczny Senior i Bezpieczne Zwierzę można skorzystać z pakietu Gdzie jest Bliski do np. namierzania najmłodszych z użyciem usługi Gdzie Jest Dziecko. Dla pociech przygotowano też akcesorium w formie inteligentnego zegarka o nazwie Locon Watch Lite S.

Dzięki temu urządzeniu można sprawdzić, czy dziecko dotarło bezpiecznie do szkoły lub wróciło z niej do domu. Oprogramowanie spięte z usługą Gdzie Jest Dziecko dostępne na smartfony z Androidem oraz iOS. Dostarczana przez operatora usługa pozwala także ustawić strefy bezpieczeństwa, a powiadomienie ostrzeże rodzica, gdy pociecha takową opuści.

Gdzie jest Bliski - ceny lokalizatorów i pakietów Plusa

Ile kosztują akcesoria marki Locon w Plusie i usługa Gdzie jest Bliski?

Opisywane wyżej akcesoria marki Locon dostępne są w ofercie Plusa w ofertach z ratami 0%  bez opłaty aktywacyjnej. Opaska dla seniora Locon Life kosztuje 47,42 zł miesięcznie, za lokalizator GPS marki Locon dla zwierzaków zapłacimy 39,91 zł miesięcznie, a zegarek Locon Watch Lite S to koszt 39,07 zł co miesiąc.

W każdym przypadku mówimy o cenach, które zawierają zarówno ratę za urządzenie, jak i opłatę za abonament w ramach dwuletniej umowy dającej dostęp do pakietu 500 MB na miesiąc.

Aby móc sprawdzać, czy nasi najbliżsi są bezpieczni, wystarczy pobrać na swój telefon bezpłatną aplikacje Gdzie Jest Bliski – zeskanować kod QR z pudełka z lokalizatora i gotowe! W ten sposób zyskujesz spokój oraz pewność, że Twoi Bliscy oraz pupile są bezpieczni.

Więcej szczegółów na www.plus.pl/lokalizatory.

Lokowanie produktu: Plus
Najnowsze