REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Opaski lokalizacyjne od Plusa. Dlaczego warto je kupić?

Lokowanie produktu: Plus

Lokalizatory GPS dla dziecka, seniora i zwierzaka marki Locon wprowadzają prawdziwą rewolucję w bezpieczeństwie najbliższych i są już dostępne w sieci Plus. Do czego można je wykorzystać oraz co potrafią usługi o nazwach Bezpieczny Senior, Bezpieczne Zwierzę i Bezpieczne Dziecko w ramach pakietu Gdzie jest Bliski? Sprawdzamy!

27.03.2023
8:58
gdzie jest bliski senior zwierze plus lokalizatory locon gps

Operatorzy telefonii komórkowej już od dawna zajmują się czymś więcej niż tylko dostarczaniem usług telekomunikacyjnych takich jak możliwość prowadzenia rozmów, wysyłania i odbierania wiadomości oraz łączenia się z internetem. W ich ofercie znalazły się nie tylko urządzenia takie jak smartfony i inne gadżety, ale również dodatkowe usługi.

Wśród nich są takie, które mają za zadanie wprowadzić innowacyjne rozwiązania dla bezpieczeństwa rodziny i pupili oraz zapewnić zdalną opiekę.

W sieci Plus mamy dostęp do pakietu usług Gdzie jest Bliski, której częścią są usługi o nazwie Bezpieczny Senior i Bezpieczne Zwierzę. Pierwsze skrzypce grają w ich przypadku gadżety w postaci opaski lokalizacyjnej Locon Life i lokalizatora GPS dla zwierząt. Te akcesoria mogą okazać się nieocenione i pomóc w sytuacjach kryzysowych. W ofercie sieci nie zabrakło też rozwiązań dla rodziców z dziećmi i zegarka Locon Watch Lite S.

locon life opaska dla seniora plus gdzie jest bliski
Tak wygląda opaska Locon Life dla seniorów

Bezpieczny Senior — co potrafi opaska lokalizacyjna Locon Life od Plusa

Nowy gadżet w ofercie Plusa to opaska z modułem GPS, którą można namierzyć z bardzo dużą dokładnością w dowolnym momencie. Można sprezentować ją babciom i dziadkom, którzy z racji wieku mogą mieć już problemy z pamięcią. Nawet jeśli po wyjściu z domu się zagubią, to rodzina, dzięki Locon Life i usłudze Bezpieczny Senior, będzie mogła łatwo ich znaleźć.

Opaska Locon Life to prosta obsługa i natychmiastowa pomoc.  Opaska posiada szereg dodatkowych funkcji m.in.:

  • monitorowanie stanu zdrowia poprzez wykonanie pomiaru ciśnienia i pulsu,
  • czujnik upadku,
  • przycisk SOS pozwalający na natychmiastowe wezwanie pomocy. Opaska natychmiast ostrzeże opiekuna, gdy wykryje, że stało się coś złego.

Warto wspomnieć, że samo użytkowanie opaski jest proste w obsłudze – posiada ona zaledwie dwa duże przyciski: jeden do szybkiego wzywania pomocy oraz drugi do odbierania połączeń. Dzięki temu opaska może sprawdzić się lepiej niż klasyczny smartwatch, bo z jej obsługą poradzą sobie osoby, które nie posługują się biegle nowoczesną elektroniką i te, których ręce nie są już w pełni sprawne.

locon lokalizator gps dla kota psa plus gdzie jest bliski
Tak wygląda lokalizator GPS marki Locon dla zwierzaków

Bezpieczne Zwierzę i lokalizator GPS od Plusa dla zwierzaków

Drugie z akcesoriów Plusa, czyli lokalizator GPS marki Locon dla zwierzaków, powiązane jest z usługą Bezpieczne Zwierzę. To świetna propozycja dla właścicieli czworonogów. Jego zakup może zaoszczędzić w przyszłości sporo nerwów i pomóc w odnalezieniu kota lub psa, gdy pupil wysmyknie się między nogami właściciela i czmychnie z domu lub mieszkania na otwarty teren.

W bezpłatnej aplikacji mobilnej na smartfony, która powiązana jest z opaską, można sprawdzać lokalizację zwierzaka w dowolnym momencie, jak i również sprawdzić na mapie, jaką trasą się ostatnio poruszał. Akcesorium na jednym ładowaniu działa aż 10 dni, wychodząc więc z psem na spacer, nie musisz martwić się o to, czy urządzenie na pewno będzie działać i czy pomoże Ci w porę zlokalizować czworonoga.  Co więcej, nadajnik odbiera połączenia — na lokalizator możesz zadzwonić i przywołać psa, który zniknął Ci z oczu!

locon watch lite s lokalizator zegarek gps dla dziecka plus gdzie jest bliski
Tak wygląda zegarek dla dzieci z GPS od Plusa, czyli Locon Watch Lite S

Bezpieczny Senior i Bezpieczne Zwierzę to część usługi Gdzie jest Bliski, która kierowana jest również do rodziców z dziećmi.

Plus jest pierwszym operatorem, który wprowadził kompleksowe rozwiązanie tego typu na polskim rynku. Oprócz usług Bezpieczny Senior i Bezpieczne Zwierzę można skorzystać z pakietu Gdzie jest Bliski do np. namierzania najmłodszych z użyciem usługi Gdzie Jest Dziecko. Dla pociech przygotowano też akcesorium w formie inteligentnego zegarka o nazwie Locon Watch Lite S.

Dzięki temu urządzeniu można sprawdzić, czy dziecko dotarło bezpiecznie do szkoły lub wróciło z niej do domu. Oprogramowanie spięte z usługą Gdzie Jest Dziecko dostępne na smartfony z Androidem oraz iOS. Dostarczana przez operatora usługa pozwala także ustawić strefy bezpieczeństwa, a powiadomienie ostrzeże rodzica, gdy pociecha takową opuści.

Gdzie jest Bliski - ceny lokalizatorów i pakietów Plusa

Ile kosztują akcesoria marki Locon w Plusie i usługa Gdzie jest Bliski?

Opisywane wyżej akcesoria marki Locon dostępne są w ofercie Plusa w ofertach z ratami 0%  bez opłaty aktywacyjnej. Opaska dla seniora Locon Life kosztuje 47,42 zł miesięcznie, za lokalizator GPS marki Locon dla zwierzaków zapłacimy 39,91 zł miesięcznie, a zegarek Locon Watch Lite S to koszt 39,07 zł co miesiąc.

W każdym przypadku mówimy o cenach, które zawierają zarówno ratę za urządzenie, jak i opłatę za abonament w ramach dwuletniej umowy dającej dostęp do pakietu 500 MB na miesiąc.

Aby móc sprawdzać, czy nasi najbliżsi są bezpieczni, wystarczy pobrać na swój telefon bezpłatną aplikacje Gdzie Jest Bliski – zeskanować kod QR z pudełka z lokalizatora i gotowe! W ten sposób zyskujesz spokój oraz pewność, że Twoi Bliscy oraz pupile są bezpieczni.

Więcej szczegółów na www.plus.pl/lokalizatory.

Lokowanie produktu: Plus
Najnowsze
Zobacz komentarze