REKLAMA

Sztandarowe smartfony OPPO i Xiaomi w Plusie z bonusami. Oto przegląd cen

Plus pochwalił się premierą flagowych telefonów firm OPPO oraz Xiaomi w swojej ofercie. Klienci sieci mogą nabyć topowe modele OPPO Find N2 Flip 5G, Xiaomi 13 5G oraz Xiaomi 13 Pro 5G. Sprawdzamy, jak ceny u zielonego operatora mają się do kosztów zakupu tych samych telefonów w klasycznym sklepie.

27.02.2023 17.54
Sztandarowe smartfony OPPO i Xiaomi w Plusie z bonusami. Oto przegląd cen
REKLAMA

Plus wprowadził do oferty flagowe telefony marek OPPO oraz Xiaomi na 2023 rok. Zielony operator oferuje smartfony w zestawach promocyjnych, a także w systemie ratalnym. Postanowiłem sprawdzić, jak urządzenia wypadają w kontekście zakupów na wolnym rynku.

REKLAMA

OPPO Find N2 Flip 5G - Plus sprzedaje składany telefon w zestawie ze słuchawkami Enco X2.

Składane urządzenie w ofercie Plusa jest wyposażone w 8GB pamięci operacyjnej oraz 256 GB przestrzeni na dane. OPPO Find N2 Flip 5G kosztuje u operatora 499 złotych na start, a następnie po 375 złotych i 8 groszy miesięcznie, przez 12 miesięcy. Łącznie daje to 4999 złotych z groszami.

Bonus: W zestawie ze składanym smartfonem klienci Plusa znajdą douszne słuchawki bezprzewodowe Enco X2 z etui ładującym. Ich cena to około 800 złotych.

Cena sklepowa: 4999 zł.

Czy to się opłaca? Wartością dodaną u Plusa zdecydowanie są słuchawki Enco X2. Bardzo porządne, które same w sobie kosztują 800 złotych. Warto jednak zauważyć, że tradycyjne sieci sprzedaży także oferują te słuchawki, w promocji za złotówkę do kupionego telefonu. Część sklepów umożliwia ponadto rozbicie ratalnej spłaty 0% na więcej rat (np. 20).

Xiaomi 13 5G - u Plusa Google One, YouTube Premium, ochrona ekranu i słuchawki w zestawie.

Telefon Xiaomi 13 5G w ofercie Plusa cechuje 8 GB pamięci operacyjnej oraz 256 GB przestrzeni na dane. W ofercie operatora klienci muszą zapłacić za urządzenie 499 złotych na start, a następnie po 358 złotych i 33 groszy miesięcznie, przez 12 miesięcy. Łącznie daje to 4799 złotych bez kilku groszy.

Bonus: W przypadku modelu Xiaomi 13 5G tych bonusów u Plusa jest naprawdę sporo. Zacznijmy od subskrypcji Google One (2TB) na pół roku oraz YouTube premium na 3 miesiące. Do tego dochodzi ochrona ekranu na 6 miesięcy od zakupu smartfona. Jeśli natomiast zarejestrujecie urządzenie między 23 marca i 2 kwietnia 2023 roku na stronie presalexiaomi.pl, otrzymacie słuchawki Xiaomi Buds 4 Pro. Ich cena to koło 400 złotych.

Cena sklepowa: 4799 zł.

Czy to się opłaca? Dokładnie ten sam zestaw promocji - słuchawki po rejestracji, ochrona ekranu, YouTube Premium i Google One - oferuje część sklepów z elektroniką, jak np. X-kom.

Xiaomi 13 Pro 5G - cenowa waga ciężka

Tutaj dochodzimy do zawodnika cenowej wagi ciężkiej. Xiaomi 13 Pro 5G w ofercie Plusa otrzymał aż 12 GB pamięci operacyjnej oraz 256 GB przestrzeni na dane. W ofercie operatora klienci muszą zapłacić za urządzenie 649 złotych na start, a następnie 12 rat po 470 złotych i 82 grosze. Łącznie daje to 6299 złotych bez kilkunastu groszy.

Bonus: W przypadku tego modelu klienci Plusa mogą liczyć na zestaw dodatków w postaci subskrypcji Google One (2TB) na pół roku oraz YouTube premium na 3 miesiące.

REKLAMA

Cena sklepowa: 6299 zł

Czy to się opłaca? Na ten moment wszystko wskazuje na to, że tradycyjne sklepy nie oferują pakietu Google One + YouTube Premium przy zakupie wersji Pro. To wyróżnik oferty w sklepie Plusa.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA