Bank Pekao ma świetną ofertę. Zamawiasz Kartę Kredytową z Żubrem, dostajesz punkty o wartości 800 zł

Lokowanie produktu: Bank Pekao

Wystarczy zamówić Kartę Kredytową z Żubrem, żeby zyskać nagrody o wartości 800 zł. Bank Pekao ma nową ofertę.

31.01.2023 15.20
Bank Pekao ma świetną ofertę. Zamawiasz Kartę Kredytową z Żubrem, dostajesz punkty o wartości 800 zł

Bank Pekao S.A. przygotował ciekawą ofertę dla klientów, którzy zamówią Kartę Kredytową z Żubrem. Wystarczy, że od teraz do 30 kwietnia 2023 r. nabywca karty podpisze stosowną umowę oraz zapisze się do programu Mastercard Bezcenne Chwile, a otrzyma 6400 punktów na start, po czym będzie mógł zbierać punkty promocyjne (6400 punktów miesięcznie) przez kolejne 9 miesięcy. Razem można zdobyć 64000 punktów, co stanowi ekwiwalent 800 zł. Jedyny warunek do spełnienia w czasie tych 10 miesięcy, to wykonanie transakcji zamówioną kartą na kwotę minimum 250 zł miesięcznie.

Na czym polega program Mastercard Bezcenne Chwile?

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla posiadaczy kart Mastercard. Jego uczestnik wybiera nagrodę, która staje się jego celem i zbiera punkty u partnerów programu. Na liście znajduje się kilkadziesiąt marek, sklepów i usługodawców, takich jak stacje paliw, sieci sklepów odzieżowych czy z elektroniką, drogerie, jubilerzy, firmy przewozowe, restauracje itp.

Co miesiąc na konto w programie Bezcenne Chwile klient, który spełni warunki będzie otrzymywał 6400 punktów. Zamienić będzie mógł je na vouchery m.in. na zakupy na Allegro, w Empiku, RTVEuroAGD, Intersporcie, Smyku, czy firmie jubilerskiej W.Kruk. Lista partnerów jest pokaźna. W katalogu nagród znajduje się aż 150 pozycji. Warto wspomnieć, że w 2022 r. punkty, które otrzymali klienci Pekao miały wartość 9 mln złotych.

- Nowa oferta promocyjna Karty Kredytowej z Żubrem w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to wyjątkowe rozwiązanie na rynku. Karta pozwala na planowanie rodzinnych wydatków z odroczonym terminem płatności, a ponadto dzięki ofercie specjalnej daje możliwość zyskania punktów, które następnie będą do wymiany na ekstra nagrody o wartości 800 zł . Dodatkową ważną do podkreślenia zaletą Karty Kredytowej z Żubrem jest możliwość robienia zakupów na raty za 0 proc., bez żadnych opłat.

– mówi Remigiusz Hołdys, dyrektor Departamentu Bankowości Codziennej i Produktów Oszczędnościowych, Bank Pekao S.A.

Klienci Pekao korzystający z aplikacji PeoPay mogą sprawdzać stan punktów w programie Bezcenne Chwile za pośrednictwem udostępnionego niedawno widżetu w aplikacji.

Karta Kredytowa z Żubrem w Banku Pekao.

Karta Kredytowa z Żubrem została udostępniona klientom w 2022 r. W momencie startu oferty była to pierwsza karta kredytowa w Polsce w modelu abonamentowym.

Jak działa abonament? Do wyboru mamy 3 pakiety: standard, złoty i platynowy, które różnią się korzyściami. Wśród nich można wymienić możliwość kredytowania zakupów na raty 0 procent, ubezpieczenie transakcji internetowych, zwroty za zakupy w internecie, ubezpieczenie podróżne czy darmowe saloniki lotniskowe. Bank Pekao podkreśla, że Karta Kredytowa z Żubrem ma jeden z najdłuższych okresów bezodsetkowych wynoszący do 59 dni.

Klienci Banku Pekao S.A. mogą wygodnie zamówić kartę w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay oraz przez telefon dzwoniąc na infolinię banku. Nowi klienci mogą ją zamówić poprzez infolinię lub w każdym oddziale banku.

 

Lokowanie produktu: Bank Pekao
Najnowsze