REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Oppo Find N2 Flip bez tajemnic. Będę go składał jak łabędzia z origami

Oppo Find N2 Flip za chwilę zadebiutuje w Europie. Stanie się to na targach MWC, które rozpoczną się pod koniec lutego. Jego specyfikacja wyciekła już teraz.

24.01.2023
11:29
Oppo Find N2 Flip bez tajemnic. Będę go składał jak łabędzia z origami
REKLAMA

Uwielbiam składane smartfony do tego stopnia, że jako jedyny w redakcji uważam, że już za moment wszyscy będziemy składać swoje telefony. Potwierdzają to wyniki sprzedażowe, które wskazują na dynamiczny wzrost liczby sprzedanych egzemplarzy. Oczywiście niektórzy studzą mój entuzjazm mówiąc, że te 17 mln sprzedanych sztuk, przekłada się na 1 procent udziału w sprzedaży smartfonów. Ale to detal, świat po prostu musi dojrzeć do pewnych rozwiązań. Takie telefony jak Oppo Find N2 Flip to ułatwią.

REKLAMA

Europejska specyfikacja Oppo Find N2 Flip zapowiada się bardzo dobrze

Telefon będzie działał pod kontrolą układu MediaTek Dimensity 9000+. Otrzymamy też 8 GB RAM (z możliwością jej wirtualnego rozszerzenia do 16 GB) oraz 256 GB pamięci na dane. Pojemność akumulatora wynosić ma 4300 mAh, moc ładowania to przyzwoite 44 W.

Wewnętrzny wyświetlacz AMOLED, ma 6,8 cala przekątnej, częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz. Uwagę zwraca duży wyświetlacz zewnętrzny, który ma aż 3,26 cala. Jest to AMOLED o częstotliwości odświeżania 60 Hz. Taka wielkość pozwoli na wyświetlanie wielu przydatnych informacji, podglądu z aparatu, pisanie wiadomości, dzwonienie itd. Według producenta dzięki takiemu zabiegowi użytkownicy będą o 20 proc. rzadziej otwierać smartfona.

 class="wp-image-3150087"

Jeżeli chodzi o możliwości fotograficzne, to jest więcej niż przyzwoicie. Aparat główny to Sony IMX 890 o rozdzielczości 50 Mpix. Towarzyszy mu drugi aparat Sony IMX 355 o rozdzielczości 8 Mpix. Z przodu znajduje się kamera 32 Mpix. Możliwości fotograficzne zostały dopracowane przy współpracy z firmą Hasselblad.

Najważniejsze jest jednak to, jak ten smartfon wygląda

REKLAMA

Nawet największa maruda doceni elegancki wygląd, duży ekran zewnętrzny i smukłą sylwetkę. To już nie jest zwykły smartfon dla gadżeciarza, tylko urządzenie, które po wyjęciu z kieszeni lub torebki będzie wzbudzać zaciekawienie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA