REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Elektronika w niskich cenach. Znaleźliśmy promocje na potężny powerbank, iPada oraz myszki

Jeżeli chcecie zaoszczędzić, to przychodzimy z pomocą. A w domowym budżecie może zostać sporo, bo np. taki iPad mini z 2021 jest o ponad 800 zł tańszy.

24.01.2023
12:20
Elektronika w niskich cenach. Znaleźliśmy promocje na potężny powerbank, iPada oraz myszki
REKLAMA

Skoro wywołałem iPada mini do tablicy, to zatrzymajmy się przy nim. Na Amazonie zapłacicie za niego obecnie 2369 zł – mamy więc do czynienia z 26 proc. obniżką. Sprzedawany egzemplarz jest w wersji 64 GB. Model 256 GB też jest przeceniony, ale skromniej, bo o 17 proc. i kosztuje 3,5 tys. zł.

REKLAMA

Cena dobra, ale po co mi w zasadzie iPad mini?

Radek tak wyjaśniał sensowność zakupu:

O ile nie mam za bardzo pomysłu na to, jak w domu wykorzystać iPada mini poza przeglądaniem aktualności czy obejrzeniem serialu podczas gotowania obiadu, o tyle poza domem jest to fantastyczne urządzenie. Każda osoba, która czułaby się niekomfortowo, wyciągając na ulicy czy w restauracji dużego iPada, przy mini nie będzie miała tego problemu. Urządzenie jest małe i poręczne niczym przeciętny notatnik. Można je szybko wyciągnąć i schować niemal w każdej sytuacji. Tutaj warto zaznaczyć, że pełnię swoich możliwości iPad mini pokazuje właśnie w połączeniu z Apple Pencilem 2. Mimo kompaktowych wymiarów całego urządzenia powierzchnia ekranu całkowicie wystarcza do wygodnego robienia notatek.

- Jestem zauroczony iPadem mini i mam wrażenie, że zostanie ze mną na długo – podsumował swoje wrażenia. Jeśli cena was nie do końca przekonała, to entuzjastyczna opinia Radka powinna.

Jako że jesteśmy już przy sprzętach "na wyjście": znaleźliśmy dobrą promocję na powerbank Baseus o pojemności 30000mAh i mocy wyjściowej 20W. Wspiera szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery 20W, Quick Charge 3.0, jest wyposażony w trzy porty wyjściowe: dwa USB-A i jeden USB-C. Cena? 149 zł, czyli 50 zł zostaje w kieszeni, bo regularna kwota to 200 zł.

Fani większych obniżek ucieszą się z promocji na mysz Logitech G Pro

To bezprzewodowy sprzęt dla graczy. Zwykle kosztuje 649 zł, a obecnie na Amazonie zapłacicie jedynie 395 zł. Zaledwie 80g wagi, śledzenie ruchu z prędkością ponad 400 IPS bez opóźnień oraz autorskie rozwiązania Logitecha, dzięki którym myszka może działać bezprzewodowo przez ponad 60 godzin.

Żaden inny gryzoń nie posiada tak zaawansowanego sensora przy tak długim działaniu na jednym ładowaniu akumulatora. Logitech G Pro Wireless pokonuje kilka rekordów - czasu działania, opóźnienia, a także lekkości. Firma chwali się, że wyprodukowała najlepszy bezprzewodowy produkt w swojej ulubionej kategorii. Jakby na to nie patrzeć, pod względem parametrów i osiągów Logitech ma rację. Analizując czas działania, czułość, precyzję, masę i cenę, faktycznie nie znajdziemy lepszego bezprzewodowego gryzonia – pisał Szymon.

395 zł jest więc nie lada okazją, ale jeśli nie dysponujecie budżetem, ale potrzebujecie czegoś dla graczy z niższej półki cenowej, to taniej kupić można Razer DeathAdder V2 Mini. Zwykle kosztuje ok. 140-150 zł, a teraz na Allegro jest oferta za 92 zł. My przeglądaliśmy się jedynie dużej wersji. Mała charakteryzuje się czułością na poziomie 8500 dpi, niewielką wagą (62g) i klasycznym dla Razera efektownym podświetleniem. Pamiętajcie, że to myszka przewodowa, który jednak według deklaracji producenta jest elastyczny i nie powinien przeszkadzać w rozgrywce.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA