REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Na to czekaliśmy. Samsung S23 ze Snapdragonem trafi do Europy

Po latach narzekań i próśb europejskich klientów, Samsung postanowił ich wysłuchać. Na naszym kontynencie flagowe smartfony z serii S23 będą miały układ Snapdragon 8 Gen 2.

18.11.2022
7:28
Na to czekaliśmy. Samsung S23 ze Snapdragonem trafi do Europy
REKLAMA
REKLAMA

Samsung przez wiele lat prezentował dwie wersje swojej flagowej serii S. Część rynków dostawała je z autorskim procesorem Samsunga - Exynosem, a inna z dobrze znanym Snapdragonem. Ci, którzy dostali autorski procesor z zazdrością patrzyli na posiadaczy urządzeń z układem Qualcomma. Exynos miał gorszy czas pracy na jednym ładowaniu, bo szybciej drenował baterię, generując przy tym sporo ciepła.

 class="wp-image-2065714"

Samsung ostatnio zacieśnił mocniej współpracę z Qualcommem, co jak się okazuje będzie miało wymierny wpływ na klientów.

Samsung S23 ze Snapdragonem 8 Gen 2 trafi do Europy.

Jak donosi znany informator, Samsung nie dość, że wprowadzi na europejski rynek Snapdragona, to jeszcze da wersję wzmocnioną.

W wersji europejskiej najmocniejszy rdzeń ma delikatnie podkręcone taktowanie z 3,2 GHz na 3,36 GHz. Różnica nie jest porażająca, ale dzięki niej Samsung będzie mógł z czystym sumieniem pochwalić się, że używa najmocniejszego procesora na rynku. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać w niecierpliwości na premierę serii S23.

REKLAMA

Czytaj również:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA