REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Ceneo jest już kompletne. Od teraz sprawdza też Amazona

Ceneo, jedna z największych porównywarek cen w Polsce, uwzględniało do tej pory zarówno większość polskich sklepów internetowych, jak i Allegro. Cały czas brakowało jednak zestawienia z ofertą międzynarodowego giganta e-handlu. Aż do teraz.

24.11.2022
17:53
zakupy w sieci
REKLAMA

Trwa Black Week, szaleństwo zakupowe w pełni. Jak nie dać się złapać na oszustwa naciągaczy? Warto porównywać ceny z innymi sklepami oraz sprawdzać ich historię. Jak to zrobić? Szerzej jest to opisane w tym artykule, na przykładzie porównywarki Ceneo.

REKLAMA

Czytaj też:

Ceneo jest jedną z lepszych tego rodzaju usług, ale i tak daleko jej do ideału. Jednym z jej problemów było brak uwzględniania cen z polskiego Amazonu. To dość duży brak, mając na uwadze, że Amazon funkcjonuje w Polsce od marca ubiegłego roku. Na dodatek aktualnie ma świetne promocje na Black Week. Na szczęście jest i będzie lepiej.

Amazon na Ceneo. Baza danych cen już niemal kompletna.

REKLAMA

Amazon w swoim sklepie oferuje ponad 250 mln produktów, w ponad trzydziestu kategoriach. Ceneo z kolei, według nadesłanej do redakcji informacji prasowej, ma na dziś w swoim spisie 30 mln aktywnych ofert. To oznacza tym samym, że Ceneo znacząco się rozrośnie pod względem liczby i różnorodności katalogowanych produktów.

Amazon uczestniczy również w akcjach promocyjnych z okazji Black Friday, dzięki czemu na start klienci mogą kupić wybrane podkuty ze zniżką nawet do 35 proc. Black Friday Week potrwa na Amazonie do 28 listopada. Najlepsze okazje można znaleźć pod tym adresem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA