REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Telefony, roboty sprzątające, LEGO. Znaleźliśmy najlepsze promocje na Allegro z okazji Smart Week

Zaledwie wczoraj rozpoczął się Smart Week, czyli festiwal Allegro. W tym czasie użytkownicy mogą skorzystać z wielu promocji. Niektóre artykuły przecenione są aż o połowę. My zebraliśmy najlepsze oferty.

11.10.2022
6:56
allegro smart week promocje
REKLAMA

Smart Week to doroczny festiwal organizowany przez Allegro. Platforma w tym czasie jest zasypywana najróżniejszymi ofertami w kategoriach: Elektronika, Motoryzacja, Kultura i rozrywka, Supermarket, Dom i ogród, Dziecko, Moda, Uroda, Zdrowie, Sport i turystyka, Motoryzacja, Kultura i rozrywka.

Promocje będą pojawiały się codziennie między 10 a 16 października, a niektóre z nich mogą sięgać nawet 50%. W tym roku po raz pierwszy kupujący mogą skorzystać z obniżonych cen na wydarzenia w sklepie eBilet.

REKLAMA

Allegro Smart Week 2022 – co można kupić taniej?

Oferta promocyjna Allegro Smart Week 2022 ruszyła 10 października, a każdego dnia serwis udostępnia kolejne promocyjne oferty. Z całą pewnością warto dzisiaj zwrócić uwagę na laptopa HP Pavilion Aero 13,3''. Dostępny jest on w cenie 2699 zł – przeceniono go z 3499 zł.

Kup taniej laptopa HP Pavilion Aero 13,3''.

To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o elektronikę. W czasie festiwalu Smart Week można dorwać również iPhone 12 64GB w wersji czarnej. W promocyjnej ofercie można kupić go za 3199 zł (wcześniej 3899 zł). Oferta będzie dostępna od środy.

Kup taniej iPhone 12 64GB.

Już w środę klienci Allegro będą mogli kupić robota sprzątającego Xiaomi MI ROBOT MOP 1C. Urządzenie dostępne jest za 749 zł. Przeceniono je z 899 zł.

Kup taniej robota sprzątającego Xiaomi MI ROBOT MOP 1C.

Lubiący składać klocki Lego (lub ich rodzice) mogą skorzystać z promocji na Lego City Traktor, który dostępny jest 49 zł. Wcześniejsza cena to prawie 65 zł.

Kup taniej Lego City Traktor 60287.

W promocyjnej ofercie znajdziesz także ekspres do kawy KRUPS Dolce Gusto Mini Me KP123B. Został przeceniony z 290 zł na 199.

Kup taniej KRUPS Dolce Gusto Mini Me KP123B.

Z kolei na platformie eBilet można wyrwać bilety na koncert zespołu Scream Inc, który wykona numery Metalliki w wersji symfonicznej. W ramach festiwalu Smart Week wejście na ich koncert kupisz 10 proc taniej.

Kup bilety na koncert z muzyką Metalliki taniej.

Miłośników polskiej muzyki może ucieszyć fakt, że na platformie eBilet dostępne są wejściówki na koncert Patrycji Markowskiej, który odbędzie się w Krakowie 27 listopada. Dzięki Allegro Smart Week można je wyrwać 20 proc. taniej.

Kup taniej bilety na koncert Patrycji Markowskiej.

REKLAMA

Allegro Smart Week – jak skorzystać z promocji?

Jeśli planujesz większe zakupy z okazji festiwalu Smart Week, zainteresuj się pakietem Smart. Kosztuje tylko 49 złotych rocznie (lub 10,99 miesięcznie), a w jego skład wchodzi między innymi darmowa wysyłka dla lwiej części ofert. Oznacza to, że jeśli kupisz dwa produkty i będziesz chciał, aby dostarczył ci je kurier, to już zwraca ci się miesięczny koszt usługi. W czasie trwania wydarzenia Allegro przygotowało specjalne promocje dla posiadaczy pakietu Smart (w tym tych, którzy korzystają z bezpłatnego testowego Smarta). Wystarczy rozejrzeć się za ofertami „Smart Only”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA