REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Fallout 4 dostaje wersję PC, PS5 i XSX|S. Po 7 latach, ale za darmo

Tego nikt się nie spodziewał. Po siedmiu latach od swojej listopadowej premiery, Fallout 4 doczeka się nowej wersji wykorzystującej potencjał konsol dziewiątej generacji. Edycja dla PS5 i XSX|S i wydajnych komputerów będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy gry.

24.10.2022
21:37
Fallout 4 dostaje wersję PC, PS5 i XSX|S. Po 7 latach, ale za darmo
REKLAMA

Co za udany okres dla turystów na postapokaliptycznych, radioaktywnych pustkowiach. Od kilku dni Fallout 3 w Edycji Gry Roku jest do zgarnięcia kompletnie za darmo, dwoma szybkimi klikami. Mówimy o wersji ze wszystkimi DLC oraz dodatkami. Natomiast teraz dowiadujemy się, że Fallout 4 otrzyma zupełnie nową wersję, wykorzystującą potencjał konsol dziewiątej generacji i mocnych PC. Edycja będzie darmowa dla wszystkich posiadaczy gry na starsze platformy.

REKLAMA

Fallout 4 powraca w turbo doładowanej wersji dla PlayStation 5, Xboksa Series oraz nowych PC

W ten sposób Bethesda chce wykorzystać technologiczny potencjał nowego sprzętu, który zadebiutował na rynku w ciągu siedmiu lat od premiery Fallouta 4. Twórcy skupiają się przede wszystkim na możliwościach oferowanych przez PlayStation 5 oraz Xboksa Series, ale coś dla siebie otrzymają także posiadacze nowoczesnych, wydajnych komputerów.

Nowy Fallout 4 zaoferuje możliwość rozgrywki z wysoką częstotliwością klatek na sekundę, a także w ostrej jak szpony Deathclawa rozdzielczości 4K. Co ciekawe, produkcja otrzyma także zupełnie nowy, niepublikowany wcześniej pakiet poprawek eliminujący błędy oraz usprawniający rozgrywkę. Fallout 4 zostanie również wzbogacony o wybraną bonusową zawartość z platformy Creation Club, zawierającą mody tworzone przez społeczność.

 class="wp-image-2518767"

Co najlepsze, nowy i ulepszony Fallout 4 będzie darmowy dla wszystkich posiadaczy poprzedniej wersji

REKLAMA

Oznacza to, że posiadacze F4 na PC będą mogli uruchomić nową wersję jak gdyby pobierali aktualizację. Edycje dla PS4 umożliwią pobranie i instalację gry dla PS5 poprzez PS Store, z kolei Xbox wykorzysta świetnie sprawdzający się system Smart Delivery, automatycznie oferujący najlepszą możliwą wersję programu na każdym Xboksie.

Ulepszony Fallout 4 zadebiutuje w 2023 roku, a jego ogłoszenie to cześć kampanii związanej z 25-leciem marki. Darmowego Fallouta 3 pobierzecie natomiast z tego miejsca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA