REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Samsung zapłaci każdemu, kto kupi telefon Galaxy. Można wyrwać nawet 800 zł

Telefony Galaxy już dawno wywalczyły sobie miano jednych z najlepszych na rynku. Teraz Samsung chce sprawić, by były jeszcze bardziej opłacalne cenowo, choć niestety tylko przez ograniczony czas. Firma zwróci część kwoty wydanej na zakup najnowszych urządzeń z linii Galaxy S oraz Galaxy A.

04.08.2022
18:58
samsung galaxy aktualizacje
REKLAMA

Od teraz aż do 14 sierpnia bieżącego roku można nie tylko kupić telefon Samsung Galaxy, to na dodatek jeszcze na tym zarobić. A raczej, w praktyce, zredukować koszt zakupu o kilkaset złotych. Promocja nie ma żadnych haczyków, choć wprowadza pewną presję czasową. Decyzję o zakupie należy bowiem podjąć w przeciągu najbliższych dni. Po jej upłynięciu nie będzie już możliwe odzyskanie gotówki. Na szczęście sam proces jest bardzo prosty.

REKLAMA

Czytaj też:

Pieniądze w zamian za telefon. Jakie modele Samsung objęte są promocją?

Promocją objęte są telefony Samsunga z linii Galaxy S oraz Galaxy A. Lista modeli i kwota zwrotu znajdują się poniżej:

  • Galaxy S22: 600 zł
  • Galaxy S22+: 700 zł
  • Galaxy S22 Ultra: 800 zł
  • Galaxy A33 5G: 500 zł
  • Galaxy A53 5G: 500 zł.

Jak odzyskać pieniądze za kupiony telefon Samsung Galaxy?

REKLAMA

Należy zakupić jeden z powyższych telefonów w terminie od 1 do 14 sierpnia 2022 r. Nie można też zwlekać z aktywacją: ta musi nastąpić nie później niż do 21 sierpnia 2022 r. Po aktywacji należy uruchomić zainstalowaną w telefonie aplikację Samsung Members.

Informacja o promocji znajdzie się na stronie głównej: należy wypełnić formularz w terminie nie późniejszym niż do 28 sierpnia. Podczas wypełniania formularza trzeba będzie załączyć dowód zakupu. Wpłata pieniędzy zostanie dokonana na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto bankowe w przeciągu 14 dni od weryfikacji zgłoszenia w aplikacji Samsung Members.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA