REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Luksusowy dom mody rozesłał zaproszenia... wygrawerowane na rozbitych iPhone'ach

Luksusowy dom mody Balenciaga postanowił zaskoczyć uczestników Paris Fashion Week. Zaproszenia na swój pokaz rozesłano... jako grawer na rozbitych iPhone'ach 6S.

07.03.2022
8:57
Rozbity IPhone jako reklama
REKLAMA

Hiszpańsko-francuski dom mody Balenciaga zdecydował się zaskoczyć gości nadchodzącego Paris Fashion Week wysyłając im imienne zaproszenia wygrawerowane na rozbitych, niezdatnych do użytku iPhone'ach 6S.

REKLAMA

Brytyjska blogerka modowa Susanna "susiebubble" Lau opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym pokazuje "zaproszenie" otrzymane od Balenciaga. Imienne zaproszenie jest wygrawerowane na tylnej obudowie urządzenia i zawiera datę i godzinę pokazu domu mody Balenciaga podczas Paris Fashion Week.

W pudełku stworzonym specjalnie na potrzeby zaproszenia, oprócz urządzenia, znajduje się także karteczka informująca, że iPhone jest prawdziwy, ale nie działa i powinien być używany "wyłącznie do celów pokazowych".

REKLAMA

Jak donosi serwis Luxurylaunches, decyzja Balenciaga o wysłaniu nietypowych zaproszeń podyktowana jest promocją nie tylko domu mody, ale także transmisji na żywo z Paryskiego Tygodnia Mody, która przez Internet była dostępna 6 marca dla wszystkich zainteresowanych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA