REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Cyberpunk 2077 next-gen za darmo. CD Projekt daje 5 godzin z grą, żebyś sprawdził jak działa

CD Projekt właśnie wydał darmową edycję gry Cyberpunk 2077 w wersji next-gen. Pięciogodzinny test pozwala przekonać się na własnej skórze, jak polska produkcja działa na konsolach nowej generacji oraz jakie usprawnienia i poprawki zostałaby wdrożone.

15.02.2022
17:10
Cyberpunk 2077 next-gen darmowy na 5 godzin. Można pobierać
REKLAMA

Dokładnie pięć godzin. Tyle czasu możecie spędzić za darmo z grą Cyberpunk 2077 w wersji next-gen. To specjalna inicjatywa CD Projektu mająca zachęcać graczy do powrotu. Polscy twórcy chcą w ten sposób odzyskać zaufanie fanów, pozwalając każdemu z nich samemu wyrobić sobie opinię na temat działania Cyberpunka na konsolach nowej generacji, a także zmian i nowości wdrożonych wraz z najnowszą aktualizacją.

REKLAMA

CD Projekt postanowił grać w otwarte karty. Każdy może za darmo sprawdzić jak działa Cyberpunk 2077 next-gen.

 class="wp-image-2049101"

Dzięki promocji CD Projektu każdy gracz posiadający konsolę nowej generacji może przekonać się, czy polscy deweloperzy dostatecznie naprawili, rozbudowali oraz zoptymalizowali swoją flagową produkcję. Rodzima spółka postanowiła grać w otwarte karty, co stanowi miłą przeciwwagę dla przykrych, dyskusyjnych moralnie praktyk w okresie premiery gry pod koniec 2020 roku.

Wtedy CD Projekt do samego końca ukrywał kondycję programu w wersji dla konsol PS4 oraz XONE, pokazując opinii publicznej wyłącznie ściśle kontrolowany, silnie oskryptowany skrawek rozgrywki z PlayStation 4 Pro. Problemem było także uzyskanie przedpremierowej wersji przez część mediów. Niektóre redakcje otrzymały kody recenzenckie dopiero na kilkanaście godzin przed globalną premierą produktu. To zbyt krótko, by zarysować całość problemów nim gra pojawiła się na sklepowych półkach.

Dasz szansę grze Cyberpunk 2077 i wrócisz do Night City?

CD Projekt wyciąga wnioski z popełnionych błędów i stawia kawę na ławę. Posiadacze konsol nowej generacji nie muszą kupować kota w worku, mając możliwość przetestowania Cyberpunka 2077 przez pięć długich godzin. Tyle zdecydowanie wystarczy, by wyrobić sobie wstępną opinię na temat optymalizacji, płynności, stabilności oraz jakości oprawy. Podoba mi się takie podejście!

REKLAMA

Oferowanie pięciogodzinnego okresu testowego to nie tylko prokonsumencki ruch, ale również silna deklaracja. Oddając wersję trial w ręce graczy, CD Projekt pokazuje wiarę we własny produkt i przekonanie, że ten obroni się jakością. W ten sposób polska spółka rozpoczyna swoje redemption story, tak potrzebne by naprawić zszarganą reputację w oczach dużej części graczy.

Cyberpunk 2077 w darmowej wersji next-gen jest już możliwy do pobrania na PlayStation 5 i Xbox Series.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA