REKLAMA

Wielka wyprzedaż telefonów w Plusie. Od sztandarowych modeli po telefony dla oszczędnych

Sieć Plus kończy świąteczną gorączkę prezentową z niemałym przytupem. W oficjalnym sklepie operatora dostępne są telefony z bardzo wysokimi rabatami. Wyprzedaż obejmuje zróżnicowane modele - od niedrogich Realme aż po luksusowe Samsungi Galaxy. A także wiele innych, w tym zegarki i słuchawki.

27.12.2021 16.37
plus wyprzedaż telefonów
REKLAMA

Okres przedświątecznych zakupów jak co roku był bardzo gorący. Telefony komórkowe i inne elektroniczne urządzenia z pewnością znajdowały się w grupie najczęściej kupowanych gwiazdkowych prezentów. To szaleństwo jednak już za nami, a zamiast o prezentach można myśleć o własnych potrzebach.

REKLAMA

Czytaj też:

Dla tych, którzy czekali z zakupami na swoje potrzeby na nieco mniejszy zgiełk i zamieszanie, Plus przygotował całą serię promocji i wyprzedaży. Konkretniej, wielką wyprzedaż telefonów komórkowych, zegarków i słuchawek. Dostępne są produkty wielu różnych firm, a rabaty dla klientów są wysokie.

Wielka wyprzedaż telefonów w sieci Plus.

W dość bogatej ofercie znalazły się telefony wiodących w Polsce marek. Dostępne są zarówno sprzęty luksusowe z wysokiej półki, jak i urządzenia dla odbiorców masowych. Niezależnie od potrzeb czy wyznaczonego budżetu, każdy potrzebujący zakupić nowy telefon powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Na szczególną uwagę zasługują trzy smartfony, które teraz dostępne są w cenie poniżej 900 zł. Są to:

  • Oppo A74 5G dostępny od 1 zł na start i dalej, przykładowo, w ramach 36 rat po 25 zł - 899 zł,
  • Realme 8 5G dostępny od 1 zł na start i dalej, przykładowo, w ramach 36 rat po 25 zł - 899 zł,
  • Poco M3 Pro 5G dostępny już od 1 zł na start i dalej, przykładowo, w ramach 36 rat po 25 zł - 899 zł.

Dodatkowo trzy modele urządzeń z wysokiej półki - Huawei Mate Xs 512GB 5G, Samsung Galaxy S20 oraz Samsung Galaxy S20 Ultra 5G można kupić o 1000 zł taniej. Atrakcyjnymi rabatami objęte zostały również słuchawki bezprzewodowe Oppo oraz zegarki Galaxy Watch.

REKLAMA

Promocje są dostępne zarówno w sklepie internetowym Plusa, jak i w sklepach stacjonarnych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA