Plus rozdaje pieniądze za podpisanie umowy albo kupno telefonu. Można zgarnąć nawet 400 zł
Idą Święta, więc operatorzy zaczynają serię gwiazdkowych promocji. Przed szereg wychodzi Plus, który już dziś chce dać 100 zł w prezencie każdemu nowemu abonentowi. A to nie koniec możliwych podarków.

REKLAMA