REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Trzy gry z serii Assassin's Creed za darmo. Wystarczy logowanie na konto Ubisoft

Miła niespodzianka dla entuzjastów gier z serii Assassin's Creed. Ubisoft rozdaje trzy tytuły za darmo, które można odebrać po zalogowaniu się na swoje konto.

09.11.2021
16:06
assassins-creed-chronicles-china-za-darmo-uplay-ubisoft
REKLAMA

Ledwie wczoraj informowaliśmy o udostępnieniu łatki do Assassin's Creed Valhalla wraz z nową zawartością w postaci kilku misji, a dzisiaj trafiłem na kolejną niespodziankę dla osób uwielbiających cykl opowiadający o odwiecznej wojnie Zabójców i Templariuszy. Tym razem są to aż trzy darmowe gry z trzech różnych epok.

REKLAMA

Assassin's Creed Chronicles za darmo

W ramach najnowszej promocji konsumenci grający na komputerach osobistych mogą odebrać trzy produkcje składające się na podserię o nazwie Assassin's Creed Chronicles. To bardzo przyjemne i zarazem urokliwe platformówki 2.5D, z których każda zabiera graczy do innego kraju i zarazem innej epoki. Mowa tutaj o trzech produkcjach wydawanych w latach 2015-2016:

  • Assassin's Creed Chronicles: China;
  • Assassin's Creed Chronicles: India;
  • Assassin's Creed Chronicles: Russia.

Przygoda graczy w Assassin's Creed Chronicles zaczyna się w XVI-wiecznym Państwie Środka. Protagonistką pierwszej odsłony, czyli Assassin's Creed Chronicles: China, jest Shao Jun, czyli protegowana samego Ezio Auditore - głównego bohatera Assassin's Creed II i jego obu kontynuacji: Assassin's Creed: Brotherhood i Assassin's Creed Revelations.

Kolejne części osadzone są bliżej współczesności i przenoszą nas do XIX i XX wieku. Assassin's Creed Chronicles: India rozgrywa się w 1841 r., gdzie jako Abraaz Mira trafiamy na konflikt pomiędzy Brytyjczyków i Imperium Sikhów. Cykl kończy się w Rosji w 1918 r., gdzie jako Nokolai Orelov w Assassin's Creed Chronicles: Russia stajemy pomiędzy bolszewikami i ludźmi cara.

Jak przypisać Assassin's Creed Chronicles China, India i Russia do swojego konta Ubisoft?

REKLAMA

Sam bawiłem się przy dwóch z tych trzech produkcji bardzo dobrze i polecam ten cykl wszystkim fanom Assassin's Creed, gdyż wprowadza do uniwersum powiew świeżości. Aby zdobyć gry i przypisać na stałe do swojego konta, wystarczy przejść na stronę internetową promocji przygotowaną przez wydawcę i zalogować się na swoje konto Ubisoft Club poprzez Ubisoft Connect.

Po przypisaniu gier do swojego konta będzie je można pobrać i uruchomić w dowolnym wybranym przez siebie terminie. Aby skorzystać z promocji na darmowy dostęp do Assassin's Creed Chronicles: China, India i Russia, trzeba się jednak pospieszyć. Gry udostępnione z okazji 35 urodzin firmy będą dostępne jedynie do 12 listopada do godziny 11:00.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA