REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Assassin’s Creed Valhalla z darmowym DLC. Gracze odwiedzą Grobowce Poległych

Ubisoft zdaje się dotrzymywać słowa - Assassin’s Creed Valhalla nieustannie dostaje nowe treści, mimo iż od premiery minęło już sporo czasu. Tombs of the Fallen DLC pojawi się już jutro, przy okazji łatki do wersji 1.4.0.

08.11.2021
8:11
Assassin’s Creed Valhalla: Tombs of the Fallen. Data premiery DLC
REKLAMA

Assassin’s Creed Valhalla, tak jak kilka ostatnich gier z serii, doczekał się dwóch płatnych dodatków fabularnych. Jeden zabrał graczy do Irlandii, drugi do Francji. Oprócz tego gra dość często wzbogacana jest o darmowe treści. Wraz z łatkami do nowych wersji twórcy dodają nieodpłatnie nowe zlecenia i tryby zabawy.

REKLAMA

Według najświeższego komunikatu, Ubisoft nie zamierza jeszcze kończyć z najnowszą odsłoną swojej hitowej serii. Jutro ma się pojawić aktualizacja 1.4.0, w ramach której gra zyska nowe DLC, jakim jest Tombs of the Fallen. Na tym nie koniec.

Assassin’s Creed Valhalla: Tombs of the Fallen. Darmowe DLC do gry, wraz z aktualizacją 1.4.0. Co dalej?

Oprócz zapowiedzianego darmowego rozszerzenia, Ubisoft zapowiada Oskoreia Festival, który ma być czasowym wydarzeniem w grze i trwać w dniach 11 listopada – 2 grudnia. Co dokładnie gracze będą robić na rzeczonym festiwalu? To się jeszcze okaże.

W grudniu pojawi się za to kolejna aktualizacja, do wersji 1.4.1. Na razie jednak nie wiemy, czy będzie zawierać nowe treści, czy też jest to wyłącznie łatka serwisowa, usuwająca błędy w grze. Nie wiemy przy tym dokładnie co zawierać będzie rozszerzenie Tombs of the Fallen. Lista Trofeów zdradza jednak, że gracze będą znów w jakiś sposób obcować z Animusem.

Dalsze plany są na razie owiane tajemnicą. Z kodu gry wynika, ze Ubisoft pracuje nad jeszcze jednym dużym rozszerzeniem fabularnym o nazwie Dawn of Ragnarök, które ma przenieść graczy do Svartalfheimu. Trwają też prace nad Assassin’s Creed Infinity, a więc zupełnie nową grą, która tym razem stawiać będzie przede wszystkim na wspólną zabawę online.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA