REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

PlayStation State of Play - wszystkie zwiastuny w jednym miejscu

Sony podczas konferencji pochwalił się nadchodzącymi tytułami na konsole PS4 i PS5. Zebraliśmy w jednym miejscu zwiastuny wszystkich zaprezentowanych gier.

28.10.2021
8:48
playstation state of play 10 2021 trailery
REKLAMA

State of Play to nazwa cyklicznych transmisji firmy Sony, w których firma opowiada o przyszłości marki PlayStation. Na ostatnim tego typu wydarzeniu, które odbyło się ledwie kilka godzin po ogłoszeniu dostępności Apple Music na PS5, zaprezentowano znowu mnóstwo gier, które trafią na konsole nowej i poprzedniej generacji. Poniżej możecie zobaczyć wszystkie trailery.

REKLAMA

Deathverse: Let It Die (PS4, PS5)

Wydawana po latach kontynuacja Let It Die z 2016 r. to gra multiplayer, która w centrum akcji stawia zawodników biorących udział w programie reality TV stacji YBC o nazwie Death Jamboree w wirtualnym świecie o nazwie Deathverse. Gracze w świecie osadzonym setki lat po poprzedniej produkcji studia będą musieli wykazać się tu sprytem i zręcznością w walce o sławę, chwałę i majątek.

We Are OFK (PS4, PS5)

Ta wyglądająca zjawiskowo gra poświęcona została indiepopowej kapeli z Los Angeles na początku jej drogi. We Are OFK skupi się na problemach czyhających na młodych artystów, czyli złamanych sercach, syndromie oszusta, błędach w komunikacji oraz problemie z realizacją rozbieżnych artystycznie wizji. Gra, niczym serial, zostanie podzielona na pięć epizodów.

Bugsnax: The Isle of BIGsnax (PS4, PS5)

Tak jak Ant-Man zmienił się w Giant-Mana w komiksach Marvela, tak nowy dodatek do Bugsnax o tytule The Isle of BIGsnax zaplanowany na 2022 r. pokaże nam ogromne robaki takie jak Chandlo, Floofty, Triffany, and Shelda na zupełnie nowej wyspie. Gracze będą musieli opanować nowe mechaniki rozgrywki i dostaną do urządzenia własny dom. Rozgrywkę urozmaici ponad setka wyzwań i 30 questów.

Five Nights at Freddy's: Security Breach

Walka z przerażającymi animatronikami się nie kończy. Gracze już 16 grudnia będą mogli stanąć im naprzeciw w kolejnej odsłonie Five Nights at Freddy's zatytułowanej Security Breach. To pierwszoosobowy survivalowy horror, w którym jako młodziutki chłopiec Gregory będziemy uciekać po budzącym grozę Mega Pizzapleksie należącym do Freddy'ego Fazbeara przed Roxy, Chicą i Montym.

Death's Door (PS4, PS5)

Niekonwencjonalny świat przedstawiony i nietypowy bohater - tak można krótko podsumować zapowiedzianą na 23 listopada produkcję o tytule Death's Door, nad którą prace trwają już od czterech lat. Gracze wcielą się w niej w dzierżącego świecący miecz… ptaka. W wersji na konsolę nowej generacji możemy liczyć na 60 FPS-ów oraz obsługę zaawansowanej haptyki w kontrolerze DualSense.

KartRider: Drift (PS4, PS5)

Po zobaczeniu zwiastuna KartRider: Drift do głowy przychodzi tylko jeden komentarz: mamy Mario Kart w domu. Nowe wyścigi gokartów zbierających power-upy od Nexon Corp wykorzystują Unreal Engine 4 i są kontynuacją Crazyracing Kartrider z 2004 r. Twórcy gry zapowiedzieli tryb cross-play, a wersja beta nowej produkcji będzie dostępna na konsolach Sony już 8 grudnia.

King of Fighters XV (PS4, PS5)

King of Fighters XV to kolejna odsłona serii bijatyk 3v3 od SNK, której historia sięga 1994 r. Podczas streamu State of Play zapowiedziano nową zawodniczkę w postaci tajemniczej Dolores. Bohaterka jest medium i wzbogaci listę aż 39 zawodników w pełnej wersji gry. Pojawi się też w trakcie otwartej bety, która ruszy już 19 listopada (4:00 CET) i potrwa aż do 22 listopada (15:59 CET).

First Class Trouble (PS4, PS5)

Ta wieloosobowa produkcja pojawi się w bibliotece PlayStation Plus już w przyszłym miesiącu i z opisu przypomina nieco Among Us. Gracze są pasażerami luksusowego statku gwiezdnego o nazwie Alithea, a podczas ich rejsu wybucha bunt maszyn. Gra przed każdym meczem ustala, kto jest człowiekiem uciekającym przed sztuczną inteligencją, a kto jednym z Personoidów podszywających się pod ludzi…

Star Ocean The Divine Force (PS4, PS5)

Nowa produkcja Square Enix wydana na 25-lecie cyklu Star Ocean, czyli gier RPG łączących science fiction i fantasy, dostała podtytuł The Divine Force. Deweloperzy z tri-Ace planują premierę swojej nowej produkcji w 2022 r. Gracze mogą liczyć na historię dopasowującą się do wyborów gracza i dwóch grywalnych bohaterów ze zderzających się ze sobą światów.

REKLAMA

Little Devil Inside (PS5)

Przygodowa gra akcji od Neostream Interactive może być rozgrywana zarówno w pojedynkę, jak i w co-opie. Protagonistą jest tutaj wiktoriański poszukiwacz wrażeń Billy, którego obiektem zainteresowania są potwory i nadprzyrodzone zjawiska. Little Devil Inside wyróżnia miniaturkowa mapa świata, na której będziemy wybierać poszczególne misje.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA